Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme folytatni így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni így az ismerkedést, ha az első szexnél kiderült, hogy nem passzolunk?

Figyelt kérdés
Az még oké lenne, hogy az első alkalom nem mindig problémamentes, de több dolog is van. Az ember azt gondolná, hogy egy 2 gyerekes elvált nő tud csókolózni, de amit ő csinál az inkább puszi mint csók. Meg elég vastag mérettel rendelkezem, és nem igazán fért be neki annyira, hogy én is élvezzem. Még írogatunk, mert ő amúgy lelkes, de én már nem.
márc. 7. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy leveszem, te már elvesztetted az érdeklődést, szerinted így van êrtelme?

Talán beszélgetnetek kellett volna a szexről, igényekről.

márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
felesleges kesobb sem lesz jobb a helyzet
márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

"Meg elég vastag mérettel rendelkezem, és nem igazán fért be neki annyira, hogy én is élvezzem."


2 gyerekes anya, befér a bigyód. Nem fogadta be, stresszelt, nem izgattad fel és behúzta magát.

márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Úgyhogy nyugodtan szakíts meg az ismerkedést vele, ő se érzi azt amit kéne.
márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

"Meg elég vastag mérettel rendelkezem, és nem igazán fért be neki annyira, hogy én is élvezzem"


Üdvözöllek a nők világában.

márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem a te farkad a nagy, hanem nem izgattad fel.
márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5# Miközben leírtam, a sok méret miatt problémázó kérdezőre gondoltam, akik "nagyravágyóak", de ez időnként inkább átok mint áldás.

#3 Császárral szült mindkét esetben.

márc. 7. 10:44
 8/20 A kérdező kommentje:
#6! 5,5 centi átmérőben, szóval tudom, hogy nem a vékony kategória. Volt már mással is ebből kisebb gond.
márc. 7. 10:47
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Akkor is igaz, hogy nem izgattad fel.

Lehet, hogy nem passzoltok, de hogy te nem voltál túl jó, az a kommentárjaidból lejön.

márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Hiába szült császárral akkor is befértél volna kérdező. Nem akarta, hogy tövig benne légy, nem élvezte veled a szexet ugyanúgy,mint te vele.
márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!