Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilt le mindig ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le mindig ?

Figyelt kérdés

közel 40 éves pasiról van szó .

Le szedtem Tindert én is és fb-társkeresőt .

Mind a két appon le tilt ,de az utcán ha véletlen össze futunk hosszasan néz(már-már zavaróan) ,vissza is fordul, de máshol le vagyok tíltva.

Ez most mire jó ?

Nem tudok ki igazodni rajta,nem csúnya pasi .

N32


márc. 7. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán miért érdekel? Aki letilt, az engem nem érdekel, számomra nem létezik, tudomásul veszem, hogy nem kíván velem semmiféle kapcsolatban lenni, és továbblépek.
márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem tudod értelmezni és nem a te hozzá állásodra voltam kíváncsi hanem az adott személy viselkedésére és miértjére !
márc. 7. 13:06
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Jaj de kis pökhendik vagyunk, tinderező galambom!
márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

"nem a te hozzá állásodra voltam kíváncsi hanem az adott személy viselkedésére és miértjére"

Akkor ne minket kérdezz, hanem az adott személyt.

márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Noss, mivel nem tud láthatatlanná válni, és mivel tudja ki vagy így nyilván rád-rád-rád néz...


Ne gondolj bele többet.


Ha még köszön is az, azt jelenti h nem bunkó.


De számodra baromira egyértelművé kellene, hogy váljon h ne akarjon

márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sohanem csináltam semmit ,még likolni se ,hogy tiltson mindenhol,sajnos kénytelen vagyok vele össze futni mivel a mellettem lévő házban lakik !!!! A kkor minek fordul rendszeresen vissza ,minek néz?? okoskák
márc. 7. 13:13
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Lesi hogy nem e oda vissza vagy érte es megd.ghatna e.


Ilyenkor a pasik azt lesik zavarban vagy e vigyorogsz e leszolitod e szabad e a pálya, vagy komor arccal őt lesz.rva mész tovább és tipli van.


Egy egy boldog mosoly nekik felhívás keringőre..


Puhatolózik.


A tiltás az csak net.

Nem az élet.

márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban van és nem akar lebukni.

Valószínűleg tetszel neki, de amíg inaktívan viselkedik addig csak a szemét fogja legeltetni rajtad. Én is megnézem az utcán a csinos nőket persze nem akkor amikor a párom mellettem van ,mert az tiszteletlenség lenne.

márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Mert te vagy álmai hercegnője. 😍

Ugye ezt akartad olvasni?

márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8 nincs kapcsolatban ,tudod mivel közvetlen szomszédom !

ezért se értem ezt az egészet !

márc. 7. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!