Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális reakció?

Figyelt kérdés

Kontroll vizsgálatra kell mennem, kisebb szív problémával és aggaszt, h nem e romlott az állapotom az utóbbi vizsgálat óta

Megosztottam aggodalmamat a párommal, és kérdeztem, ő nem e aggódik egy kicsit, h mit mondanak majd

A válasza az volt, ő nem aggódik, mert úgysem ér el vele semmit


márc. 7. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tárgyilagos. A vizsgálat eredményét nem befolyásolná, és te sem lennél jobban attól, ha aggódna.

Valószínűleg nem is lát okot az aggodalomra, tehát nem úgy látja, hogy rosszabbodott volna az állapotod.

márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Ez nagyon ilyen is-is helyzet. Lényegében igaza van, de az embernek meg csak jól esne, ha a másik azt felelte volna, hogy aggódik. Ez olyan érzést sugall, hogy nem érdekli mi van vele.
márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van. Aggódsz te helyette is.
márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szívtelenség vagy érdektelenség jele, de igaza van. Amíg pontos eredményt nem tudni, addig fölös mindenkinek paráznia. Nyugi!
márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van. Ha aggódik, attól jó leletet kapsz?


Oké, nyers!, ez tény, lehetne szebben is fogalmazni, de szóban kb én is ennyire vagyok empatikus.

márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!