Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők egy részének mi ez a "45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egy részének mi ez a "45 FELETT KEZDŐDIK EGY IGAZI FÉRFI" fétise?

Figyelt kérdés
márc. 7. 14:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Éppen hogy sok itteni kérdésben pont azt írják nők hogy 40-es férfiak körében külsőt tekintve elképesztő állapotok uralkodnak:


Idéznék párat:


igénytelenség, kirohadt fogak, toka, sörhas, ápolatlan arc !


Volt aki még büdös lábról és pisi szagú farokról is írt!!!!

márc. 7. 14:16
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Mint a 45 éves öregedő kujonoknak is a nő a 20 éves kis ri.bancoknál van.
márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

# 2


de az logikailag legalább megállja a helyét: fiatal, szép nő.


de a 45 éves pocakos kopasz férfi az miért is a férfilét csúcsa???

márc. 7. 14:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak szoktak ezt mondani, akik tobb evtizednyi erettsegre vannak a felnott ferfiva valastol.
márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
miért, szerinted minden 45 éves ++ mind pocakos kopasz?
márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem kezdodik a nőknek 45 felett a Férfi.
márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Puhos, löttyedt tökű, rohadt fogú, szakállas, korpás zsíros hajú, sörhasú mosdatlan, alkesz Bélára szerintem senki sem mondja ezt. Ritka akire tényleg ráillik 45 év felett, ez vitathatatlan tény, de azért előfordulhat.
márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem most kezdődik, hanem eddig is sok csajnak bejöttek a DILF-ek:


"A nők jó karban lévő apák iránti rajongása persze nem új keletű, a változás inkább abban van, hogy ma sokkal nagyobb nyilvánosságot kap egy újfajta, a gyereknevelésben nagyobb részt vállaló, odaforduló (és nem mellesleg fitt) apatípus. Tény, hogy a nők nagy része instant beindul ezektől az apafejektől."


Forrás: [link]

márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na most mi is a fétis 45-nél ha úgy nézki vagy mi van? Mi a kerdés lényege?
márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező, te abból indulsz ki, mintha minden 40+ is férfi büdös, elhízott, kopasz, fogatlan, stb lenne .

Nagyon tévedsz, a fiatalok között legalább annyi igénytelen van, mint a 40 es korosztályban.

Én már 50 éves vagyok, 43-45 nek néznek ki, és jelenleg is érdeklem a 26-35 éves nőket...

Tudom, nem mindenkire igaz, de 40+ os koromban voltam kapcsolatban 28 éves nővel, azóta is vissza akar kapni.

Egy jól szituált, magára igényes 40 es férfi igenis kelendő a 25-35 körüli nőknél, mert tapasztalt, határozott, tudja, hogy mi kell a nőknek.

márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!