Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az elején a korárol hazudik ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az elején a korárol hazudik ?

Figyelt kérdés

A merő véletlennek lehet köszönni ,hogy le bukott !!

5-6 évet le tagadott,mondjuk tényleg nem 38-nak nézett ki hanem öregebbnek,de van az embernek egy megérzése a másikkal szemben.

Nagy nehezen be vallotta ,hogy tényleg nem 38 hanem 42... itt kezdődik az egész .

Mondom oké akor haladjunk tovább ,azán minél többet beszélgettem vele ,ki derűlt enek a férfinak azt sem kell el hinni amit kérdez !!!

Több dologban is szem rebbenés nélkül hazudott ,és már ebben csak az a pláne ,ha vissza kérdeztél később vagy másnak totál másképp adta elő vagy teljesen le tagadta ,hogy ő bizony ilyeneket nem mondott ... Könyörgöm mire jó ez ??? Én le tiltottam,közöltem vele ,hogy én nem leszek benne ebbe a buliban és nem akarok tőle semmit ... valamit válaszolt rá,el olvastam ,ezek után a telefonszámait töröltem és tiltottam minden létező platformon . Ezek után 1 hónapra le szedtem tindert, észre vettem le akartam ott is tiltani,erre ő gyorsabb volt (a sztorit dió héjban írtam le !!) Miért viselkedik így egy 42 éves férfi ??? N30+


márc. 7. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy idejében kiderült, hogy notórikus hazudozó.
márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbántottad az egoját és nem kapott ingyen pnát se. Persze, hogy megsértődik, hogy nem jött be a játéka.
márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg agyilag. Te pedig legyel ovatosabb, mert nem hallgatsz a megerzesedre idoben.
márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, munkahely, társadalmi státusz, magasság, kor, volt kapcsolatok száma, volt egyéjszakások és kalandok száma, magasság, súly, birtokolt anyagi javak, csak pár példa a legfontosabbak közül, amiben csomóan hazudoznak, hogy megfelelőbbnek tünjenek a másik fél szemében.

És akkor vannak a speciális esetek mint a te matched kérdező, aki szemrebbenés nélkül bármiben hazudik, akár még egy alternatív valóságot is felépít csak hogy célt érjen nálad. Valószínű ha nem lenne időnként sikere ennek is, akkor már rég nem csinálná.

márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem akarok tőle semmit kössz !!!

Köszönöm szépen a többieknek !

márc. 7. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami pszichés baj van a toronyban, vagy egyszerűen csak idióta.

Szerencsére sikerült rövidre zárnod.

márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!