Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20-25 közötti nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20-25 közötti nőnek mennyire számít az, hogy egy kapcsolatban a férfi ne legyen nála fiatalabb?

Figyelt kérdés
(A kérdésem elsősorban a 20-25 közti nőkhöz szól), de szívesen olvasom a férfiak véleményét is

márc. 7. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Ha nálam fiatalabb, akkor egyáltalán nem foglalkozok vele
Lehet fiatalabb, de legfeljebb 1 évvel
Lehet fiatalabb, de legfeljebb 2 évvel
Lehet fiatalabb, de legfeljebb 3 évvel
Lehet fiatalabb, de valamivel kompenzálnia kell a korát, azaz többet várok el tőle, mintha idősebb/velem egyidős lenne
Nincs korhoz kötött elvárásom (az elfogadott kor betöltésén túl)
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon. Minimum 10 évvel legyen idősebb.
márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Tapasztalataim alapján igen. Fontos nekik, hogy idősebb legyen a férfi. Nyilván vannak kivételek, de ez a jellemző. Vagy csak én voltam ilyen balfácán a 20-as éveim elején, hogy a korombeli nőkkel szinte soha nem jött össze a dolog, csak nálam legalább egy 10-essel idősebbekkel.
márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökmindegy, mert sosem pont annyi idős voltam amilyen korosztályt a lányok előnyben részesítettek. Pont az inverze…
márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne 1-2 évvel idősebb férfi a papírforma szerint, de én azt nem tudom milyen, minden párom és a mostani is fiatalabb volt 3 évvel átlagban. Nem direkt, véletlen hozta így.
márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem mindig is számított. Nem tudok vonzódni velem egyidőshöz, nem tudom, miért. Sose tudtam.

A párom nyolc évvel idősebb, fiatalabb nem is kellene, nem tudom úgy elképzelni a kapcsolatot.

márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férfiként válaszolok, szerintem is számít a kor. Egyetemen a párkapcsolatban lévő női szaktársaim közül szinte mindegyiknek 5-7 évvel idősebb pasija van. A lakhelyemen is ez a "trendi". Az én környezetemben nagyon ez érződik.
márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jöttem rá, mennyire számít a kor, mikor 24 évesen egy tanfolyamon én voltam a legidősebb. Mintha egy csapat tinivel lettem volna, pedig 19-22 éves emberekről beszélek. Teljesen más mentalitás, életfelfogás. Belegondolva, annyi idősen én is teljesen hasonló voltam mint ők.
márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem izgatott sosem, már nem vagyok ennyi, de 24 évesen randiztam 19 évessel, megvolt a közös hullámhossz, hasonló életmód, stb. Végül is komoly nem lett belőle, de nem a kora miatt. Akivel utána összejöttem, ő fél évvel fiatalabb volt nálam, de ez meg ugye semmi. Az idősebbekkel kevésbé jövök ki párkapcsolati szempontból.
márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont 25 vagyok, 20 alá már nem mennék elvből se, de onnantól csak attól függ, hogy mennyire passzolunk.
márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!