Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen szoknyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen szoknyák tetszenek nektek nőkön?

Figyelt kérdés
Most csak olyan típusokra kérdeznék rá, amik nem "k.rvásak" (tehát nem extrém módon rövidek például), hanem olyan visszafogottabbak, munkahelyre is hordhatóak, de azért szexik is.
márc. 7. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ami rásimul a popsijára.
márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekem amúgy kb mind tetszik, nőies. Kivéve ami farmer, az egy förtelem. 😂
márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Ami nagyjából térdig érő, szexi és jól áll az adott nőn.
márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 a farmernál mi nem jó, az anyaga vagy a szabása?
márc. 7. 21:48
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ami jól áll neki, illetve illik a többi ruhájához. Férfiként nagyon nem értek hozzá így én nekem, ha nem ízléstelen vagy nem ilyen "öregnénis" akkor tetszik.
márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 de milyen az öregnénis szoknya? A hosszú?
márc. 7. 21:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem a térd környékéig érő szoknyák szoktak leginkább tetszeni, a mini annyira sosem vonzott. Természetesen az összkép a lényeg, meg hogy azért illeszkedjen a munkádhoz, a személyiségedhez.
márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
#3 Maga az anyag, egyszerűen nem szoknyának lett kitalálva, hülyén mutat. Persze ez az én véleményem, nem kell porig pontozni gyerekek.. ;)
márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért na.. Tudnék yat mutatni farmerban amit szinte minden férfi megnézne. Nincsen baj vele ha jól áll. Inkább nagyobb fenekű nőkön nem áll jól, szélesíti. Nekem meg a nem kurvásakból azok jönnek be ami térden felüli, és inkább szűkebb, persze összhangban a többi öltözékkel.
márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
#9 De mit nem értesz azon, hogy nekem nem tetszik? Nem azt mondom, hogy senkinek. Szerintem nem szép, ennyi.
márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!