Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival egy ideje, nagyon megvan az összhang.

Nekem van egy 1,5 éves gyerekem és anyukámnál élek, kis tartozásom van még hátra, illetve önerőre gyűjtök, hogy majd tudjak egy kis lakást venni hitelre. Esetleg odaköltöznék hozzá és kiadnám a hitelre vett lakásom, így a törlesztő megenne oldva szinte ingyen.


A férfinak háza van. Beszélgettünk a jövőképünrkől és elmondtam neki, hogy addig semmiképp nem szeretnék hozzá költözni, amíg meg nem lesz az önerőm. Nem vagyok én haszonleső, ingyenélő.

Azt mondja ne foglalkozzak ezzel, ő nem érezné annak.

Hozzátartozik, hogy az exférjemhez odaköltöztem (szüleié volt a ház), ide érkezett a kicsi is. Nem akarok mégegyszer olyan helyzetbe kerülni, hogy ha költöznöm kell, akkor ne tudjak hová menni, csak anyukámhoz.


márc. 7. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Okosan “nem akarod”.

Végül is mi a kérdés?

márc. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts még. Közben telik az idő, jobban megismertük egymást. Ha pl.még 1év múlva is minden ok és úgy érzed vele akarsz élni, mehet az összeköltözés. Ne ugorj bele hirtelen!
márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megismeritek
márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!