Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most megint miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most megint miért nem ír?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet kicsit hosszú lesz.


Főszereplőnk nem egy teljesen ismeretlen pasi, ugyanis pár évvel ezelőtt ismerkedtünk meg, viszont az élet más-más utakra sodort minket és megszakadt a kapcsolat köztünk.

Több mint 2 hete újra írt és ezalatt az idő alatt 3x találkoztunk is hosszabb időre, 2x pedig egy “csak úgy 10 percre” mert épp a városban járt. Volt, h egyik alkalommal én mentem el hozzá, mert ő egy másik városban dolgozik, szóval nem vagyok passzív, visszajelzésekből nincs hiány a részemről sem. Legutóbb, pár évvel ezelőtt havonta ha 1x találkoztunk, az már jónak számított.

Szándékosan ritkábban kezdeményezem én a beszélgetéseket, hagyom, h ő tegye, mert úgy gondolom, h pár évvel ezelőtt is ez vitt minket két külön irányba, h elkezdtem nem érezni az érdeklődést részéről, majd csendben inkább “feladtam”. De ettől függetlenül én sem vagyok egy szikla, nem azt jelenti, h ki sem mutatom az érzéseimet felé, vagy abszolút nem írok.


Jelenleg hapsikánk egy üzleti úton van (asszem még ott 😅). Tegnap amikor utazott el, szinte minden lépéséről írt: most szállt le a repülő, már a taxiban van, most ért a szobára… még meg is lepett, h ennyire részletesen tudósít, h merre jár-kel. Viszont reggeltől “eltűnt”; még írtunk 2 sort reggel, de azóta nem írt, nem jelentkezett, pedig online volt és az utóbbi hetekben ez nem vallott rá, h a 0-ra eltűnik. Mindeközben viszont új fotó-, sztorifeltöltés is történt, szóval a telefon a kezében volt. Még az én sztorimra is reagált. Bocsi, full gyerekesnek hangzik, tudom, h ezeket a sorokat írom, h “új fotó, új sztori, nekem meg nem ír…”. De nyilván valami következtetést le lehet vonni a dologból.

Kedden találkoztunk és azzal váltunk el, h amint lehet, újra találkozunk. A találkozás után is 1 órára rá írt, h mennyire imádta minden pillanatát…

Szóval, most teljesen nem értem… Nem akarok pánikba esni, de annyira szorongok, h vajon mi történt?! Vagy mi történhetett amiért 1 percre sem jelentkezett. Tudom, lehet túl hamar túlreagálom ezt az egészet, de annyi kétellyel indultam ennek újra, h mi van ha megint ugyanaz a forgatókönyv lesz… És félek, h hasonlóságot làtok…

Nyilván várnom kell reggelig, de ha ír is; rákérdezzek? Nem akarom kérdőre vonni, h úgy érezze, h nem lehetnek szabad percei és mindennel el kell számolnia, viszont szeretném megérteni.

Ha nem ír, természetesen én fogok.

Vagy nem tudom. Fogalmam sincs, h mi lenne a jó. Várni és taktikázni, amit nem szeretek, vagy egyenesnek lenni.



Köszönöm ha segítesz és nem gondolsz dilisnek, h ezt gondként fogom fel. :-)


márc. 8. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"üzleti úton van"

Akkor dolgozik.

Amikor meg nem, akkor feltesz ezt-azt, amiket te is látsz.

Használd ki, hogy ráérsz, találkozz egy barátnőddel vagy menj el egy uszodába vagy fürdőbe például.

márc. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.

Nyilván nem vagyok otthon összekuporodva a kanapén és fókuszálok a telefonra, h mikor ír. 😊

Csak mikor a kezembe veszem, látom, h sokszor online. Túlgondolhatom a dolgokat, ez tény. Csak van egy múltbéli kiindulási alapom amiért rögtön a legrosszabbra gondolok..

márc. 8. 02:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikolj :) Ha napközben írsz neki, ne vond kérdőre, hogy miért nem jelentkezett. Csak érdeklődj, hogy milyen az üzleti út és kívánj neki kellemes napot. Aztán majd előkerül.

Nem kirándulni ment. Üzleti utakon rengeteg munkát kell kevés időbe sűríteni. Sokszor estig kell tolni a melót. Lehet, hogy kollégákkal tartja a kapcsolatot, ezért van sokszor online, miközben dolgozik.

Majd kiderül.

márc. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2., ment a zöld 😊

Igazad van, muszáj bizalmat szavaznom neki és bízni abban amiket mondott… Majd megírom, h mi történt végül.

márc. 8. 05:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg te éjjel ezen kattogtál, addig ő szerintem aludt. Ne mondd el neki, hogy az éjszaka közepén ide írtál 😆
márc. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jöttem haza, és a 8 órakor bevitt koffeintől nem voltam még álmos… 😂 Hiba! 😄
márc. 8. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Írt már?
márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!