Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy,hogy fenntart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy,hogy fenntartással fogadtátok valaki közeledését?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy pl ismerősi körben valakivel szerettetek volna összejönni, de évekig nem vett komolyan, és inkább csak barátként tekintett rád, mindig mással randizgatott, hiába mondtad neki, hogy több is lehetne. Majd hirtelen te lettél neki az igazi.
márc. 8. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez tipik ló nincs eset csak.
márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
ezt csak egy melyen vaj és buta no hiszi el..ahogy ferfiban is szinten.
márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vak
márc. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem. Olyan volt hogy adtam egy esélyt neki de nem lett volna szabad.
márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Munkahelyen volt ilyen, hogy amíg ott dolgozott nálunk az illető, 5 nőnél bepróbálkozott - és ez csak az, amiről én tudok -, aztán nekem kezdett el írogatni felmondás után. Jó, nem ajtóstul rontott a házba, de bizalmi viszonyban nem voltunk, és magánéleti témákról kezdett csevegni, szóval én úgy gyanítottam, hogy én lennék az x. jelölt. Amúgy sem volt szimpatikus, de ha az lett volna, se jöttem volna vele össze ezek után, hogy én vagyok a szamár, ha ló nincs.
márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!