Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene mai randira virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene mai randira virágot vinni vagy lúzerség?

Figyelt kérdés
Már találkoztunk párszor személyesen társaságban, de ez lesz az első randink. A nőnap miatt gondoltam, hogy illene vinni neki virágot, láttam is tök jó tulipán csokrokat, de van ezzel rossz tapasztalatom. Anno még tizenévesen vittem egy lánynak csokrot, kb.kiröhögött meg rinyált, hogy most cipelheti magával egész délután stb. Azóta egyetlen randira se vettem, nem is érzékeltem, hogy hiányolnák a lányok. Moziba megyünk, lehet amúgy is csak útban lenne, nem is tudom szereti-e a tulipánt stb. Régebben említette, hogy nem édesszájú, így a csoki nem opció mást meg nem igazán szokás ilyenkor adni, nem? Közben meg mégis úgy érzem nőnapon illene valami apróságot vinni, még ha alapból randikra nem is szoktam. Ti hogy vagytok ezzel?
márc. 8. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy nem édesszájú, még egy finomabb csokinak vagy bonbonnak örülhet. Virágot én nem vennék, tényleg csak akadék lenne a moziban.
márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

ne.


33N

márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"kb.kiröhögött meg rinyált, hogy most cipelheti magával egész délután stb."


Nagyon rossz és kényelmetlen ha cipelni kell és nincs hova letenni, főleg egy moziban is tartogatni.. Virágot már akkor kell venni, ha vagytok olyan kapcsolatban, hogy érte mész vagy elébe mész a lánynak a lakására/házhoz és ott a virágot még otthon vízbe tudja tenni, majd együtt elindultok. Randira csak olyat vegyél/vigyél ami elfér egy táskában.


F

márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Valami kis plüssfigurát is lehet neki venni. Hátha annak örül... vagy pl. kulcstartó.


De attól is függ, hogy mekkora az értékhatár.


Adhatnék nem szokványos ötleteket, de hátha az meg furcsa helyzetet teremtene. Akkor már inkább maradjon az a kettő, amit fent felsoroltam.

márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem házhoz mész hanem kinti randi, főleg ha sok órás, akkor hanyagold a virágot. Nem lehet vázába tenni sokáig, szóval el is hervad, ha meg cserepeset veszel az úgy még komikusabb ha órákon át kell cipelni :D És igen, ez a fő gond, hogy baromira cipelni kell. Nagyon nem ideális egy randira, bármennyire is klisésen romantikus, de a praktikum ezt felülírja.

Válassz kisebb ajándékot, amit pl be tud rakni a táskájába.

márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Moziba nem praktikus. Étterembe még sztem lehet úgy vinni, hogy megkérdezi az ember, hogy be lehet-e rakni egy pohárba vagy vázába... moziban hogy?... akkor már inkább valami könnyen elrakható apróság... pl. egy szép képeslap, valami sós nasi, ha nem édesszájú (abból is van szép kialakítású), tea, kávé, apró ékszer vagy egyéb kiegészítő.
márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a kakukktojás, de nekem olyan büszkeség lenne cipelni azt a virágot:-)

Viszont ha valami városfelfedező túrára mentek akkor talán tényleg nem jó ötlet.

márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, a teára én is gondoltam! (Csak pont ez jutott eszembe, hogy ezt illik-e randira...)


4-es válaszoló voltam.

márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!