Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és milyennek képzeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyennek képzeled el az ideális párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
márc. 8. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenki egyedi ezt nem lehet, igy megfogalmazni, sőt általánosság sincs, egyediek vagyunk egyedi izléssel,

számomra az aki nem akar megváltoztatni elfogad olyannak amilyen vagyok és annak örül ahogyan lát engem, mindenféle furcsaságommal.

és forditva, ha én is úgy fogadom őt el ahogy kinéz, amilyen a tulajdonsága, és ezen egyikünk sem akar változtatni a másikon.

Ahol épitőek vagyunk egymásnak és nem forditva ahol több vagyunk egymától mint amilyenek voltunk egyedül külön külön

márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ideális kapcsolat. Minden kapcsolatban vannak időnként konfliktus, de talán az ideális kapcsolatot nem is lehet elképzelni, hanem pusztán kialakul két ember között és hogyha boldog vagy, akkor az lesz az "ideális".
márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ahol teljes a bizalom, nem csak a hűség terén, hanem érzelmileg is. Ahol tudom, hogy a másik nem bánt direkt, ahol tudom, hogy az érdekeimet, igényeimet szem előtt tartja és célja, hogy boldog legyek. Ahol semmit nem kell szégyellnem, nincs tabu, ha konfliktus van, megbeszéljük, nem némàn örlődünk, vagy durcázunk, nincs üvöltözés, céltalan vagdalkozás, hanem érdemben kommunikálunk és megoldásra törekszünk.

Ahol a másikkal szívesen töltök együtt időt, tartalmasan, egymásra figyelve tudunk együtt létezni. Nem teher, vagy zavaró a másik jelenléte, hanem hozzáad az élményhez.

Ahol a másik egy rezdüléséből tudom, mire számítsak, mit gondol, érez.

Ahol mindkét félnek jó a szex, mert céljuk kielégíteni a másikat és hasonló igényeik vannak, jó az összhang.

És mindez oda, vissza működik ösztönösen, anélkül, hogy vért kéne érte izzadni, hogy figyelmeztetni kéne egymást.

Ez, egy ideális kapcsolat.

márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"mindenki egyedi ezt nem lehet, igy megfogalmazni, sőt általánosság sincs, egyediek vagyunk egyedi izléssel,"

Ezért kérdezett saját véleményt...

márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

"Nincs ideális kapcsolat"

Én elképzeltem milyen az ideális, és az én kapcsolatom ideális. És dolgozunk a párommal hogy még jobb legyen.

márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sincs ideális kapcsolat. Az idealizmus az ember egyik legnagyobb betegsége, mert vakká teszi azzal kapcsolatban, hogy felismerje min tud ténylegesen javítani és mit kell megtanulni elfogadnia.
márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért a hármas nagyon szépen összefoglalta. De, ez az ideális, és van ideális. Csak az ideálistól nem kell elvárni, hogy ne legyen néha benne konfliktus - illetve nem szabad megengedni hogy a konfliktustól ne legyen ideális.


Mert az, hogy mennyire jó lenni a megfelelő emberrel, az bizony kirívó tud lenni ahhoz képest hogy mennyire sz.r lehet random másokkal. Úgyhogy amit a hármas hozzászóló leírt, az abszolút fedi.

márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy, mert nem létezik.
márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem volt párkapcsolatom, csak az álmaimban tudom elképzelni, hogy milyen lenne. Hát ott nyilván tökéletes lenne minden, de ez a való világban soha nem valósulna meg.
márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!