Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illendő lenne így kellemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illendő lenne így kellemes húsvéti ünnepeket kívánni majd?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, tavaly húsvétkor halt meg az édesanyja. Igaz, nem pont évfordulója lesz akkor, de mégis az ünnephez kötheti.
márc. 10. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem húsvétot alapból nem szokás kívánni.. régen 10 éve még locsolni szokás volt menni, de sose kívántam kellemes húsvéti ünnepeket senkinek..


Nem is értem..

márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire bizonytalan vagy benne, akkor majd várd meg, hogy ő kíván-e neked kellemes ünnepeket. Ha kíván, akkor viszonozd. Ha nem, akkor meg nem kell.
márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez miatt inkább ne.
márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!