Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nettó 500.000-es fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nettó 500.000-es fizetéssel miért mondja hogy ezzel családalapításba nem kezd bele?

Figyelt kérdés
Nem Budapesten, Egerben él.

márc. 10. 07:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
6%
Mert ez arra eleg, hogy az ember önmagát eltattsa, meg tartalékot képezzen. Persze, ha van saját lakást/lakás autó, hitelmentesség, akkor ez az 500 szükösen elég lehet, de jellemzően nincs. És ez csak akkor, ha a nő is keres ennyit, és tudtak belole félretenni, ugyanis 2 évre a nő keresete kiesik ám...
márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

# 1


de a magyarok többsége ennyit vagy ennél kevesebbet keres, mégis van családjuk.


Ez hogy lehetséges akkor?

márc. 10. 07:39
 3/34 anonim ***** válasza:

Miert mondta X, hogy Y?

Kérdezd meg tőle.

márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

2

Ez igy van! De nekem pl ennél többre van igényem. Én akkor vagyok nyugodt, ha tudunk félre tenni rendesen, van ket autonk, házunk, nem kell a számlákon izgulni, nem kell fillérezni a boltban, vagy most pl egyszerre romlott el a mosogép, meg a hütő, gond nélkül tudtunk rendelni ujat, anélkül, hogy nem kell a hónap hatralévő részében párizsis zsemlén élni. Valamint, szeretek nyaralni, utazni, uj orszagokat felfedezni...wellneselni néha, szeretem az igzalmas programokat (ezek pénzbe kerülnek) Ezert választottam olyan férfit, akinek az egzisztenciája is megfelelő, és ezert választottam olyan szakmát magamnak, ahol 1.5xösét keresem az általad megjelölt összegnek. És, mint a kérdésed is mutatja, vannak nők, akik hozzam hasonloan gondolkodnak. Nincs baj azzal, ha te nem, keress olyan társat, akinek nincs igénye ennél többre.

márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
46%
Albetlet 200 ezer kocsi hitel minimum 100 kaja 150 es már penz sincs cipőre
márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

# 4


ez milyen szakma?

márc. 10. 07:59
 7/34 anonim ***** válasza:
62%

1. Egerben sem olyan olcsó már a lakhatás és az élet.

2. Talán elég tájékozott, így tudja, hogy az egész családot egyedül kell majd eltartania nagyon sokáig, mert hiába megyeszékhely, nincs tele anyabarát = gyerekkel összeegyeztethető munkalehetőségekkel. 500 ezer meg kevés ehhez.

3. Ha még ennél is tájékozottabb, akkor tudja, hogy egy csomót kell költenie pluszban a gyerekre már a kezdetektől fogva, mert ha valami van, ingyen ki sem vizsgálják rendesen, az óvodák és az iskolák önmagukban nullák, ha fejlesztés is kell, az is csak magánban mehet, igazából minden csak úgy mehet, és még örülhetsz, ha találsz megfelelőt helyben, nem kell folyton Pestre szaladgálni.

Értelmes férfi.

márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Mert vannak emberek, akik nem épphogy megélni akarnak, hanem jól akarnak élni. A gyerek érdekeit ilyenkor sajnos kevesen nézik. Nem azt mondom, hogy csak olyan vállaljon gyereket, aki milliomos, de az anyagi biztonságnak úgy gondolom muszáj meglennie, mielőtt gyereket vállal az ember. De a legtöbben fordítva gondolkodnak...
márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

6

Ő fejlesztő, én pénzügyes vagyok egy multinál.

márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%

#5

Így-így. Sajnos kérdező, ez 10 éve jó pénz volt. Most a duplája épphogy elég

márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!