Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj.velem pszichésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj.velem pszichésen vagy viselkedésben, hogy ismétlem ezeket a köröket akaratom ellenére?

Figyelt kérdés
Mikor fiatal lány voltam kevés férfi érdeklődött utánam, nem értettem a kapcsolatokhoz, flörthöz. Hamar találkoztam a férjemmel, összeházasodtunk, jöttek a gyerekek. Mikor magamhoz tértem a szoptatások, pelenkázások után, akkor kezdődött el a kérdésem lényege, (kb 8 éve.) Valamivel azt váltom ki az utamba kerülő férfiakból, hogy rendre elkezdem őket érdekelni, udvarolnak. Nem az van, mint a szép nőknél, hogy bókot kapnak, vagy egy flört és pillanatnyi esemény után tovatűnik az egész. Ezek inkább tartósabb dolgok, hónapokig tart egy egy ilyen szitu, hogy látom, hogy keresi az illető a társaságom, kedveskedik, nem mondom, hogy nem volt szexajanlat, de ez a ritka. Inkább beszélgetni akarnak, meg velem lenni. Mivel nem hozom be a szex témát, nem tudom őket udvaroatlanul elküldeni, hiszen nem történik semmi, ( volt már pár hónap után H szerelmet vallottak nekem) vagy pár hónap után, mivel nem lesz semmi ugye, volt, aki megharagudott, legalábbis úgy viselkedett. A lényeg, ha nem öltözöm kihívóan, nem hozok szexuális töltetet, létezhet, hogy pusztán azzal, hogy nagyon empatikus vagyok, rá tudok hangolódni könnyen az emberekre, kiváltom ezt akaratom ellenére? Mit csinálok, hogy többször sem sikerülpusztán barátkozni a környezetemben lévő férfiakkal, hanem többször átfordul náluk ez többe? Kellemetlen, nem akarom, kurvának érzem magam tőle, pedig nem kéne.Nem vagyok túlközvetlen sem.

márc. 10. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A férfiak egy része nem pusztán barátkozni szeretne hanem szexelni a nővel. Mindegy, hogy kedves vagy, közvetlen, tartózkodó vagy. Vagy elfogadod, hogy olyanok vagy inkább nőkkel barátkozz. Mondjuk ha folyamatosan ez a probléma nem értem miért próbálkozol férfiakkal barátkozni...

Azon kívül, hogy hiányzik neked a pezsgés, udvarlás és velük pótolod. Te kihasználod őket és ők is szeretnének m

márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem barátkozom velük külön. Csak beléjük akadok munka közben, ügyintézés közben, az élet közben. Az első ilyen élményem a gyes végén pl a futár volt. Ő elvált volt, mondta is, hogy szexet akarná, irtó dühösen leoltottam, mit képzel. Legközelebb jött, félt, hogy mi lesz, normális voltam vele, hisz gondoltam lerendeztük. Erre pont kiborított valami dobozt, én még lehajoltam segíteni neki összeszedni, mert emberböl vagyok. Na onnantól mindig olyan kedves, kivételezős volt velem, mindig beszélgetni akart, képes volt komoly szívességeket tenni stb, és láttam a szemében, hogy úgy néz rám. És hasonló esetek.
márc. 10. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami van benned, ami atlagon felul megpendit valami hurt bizonyos tipusu ferfiakban.
márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatokban aránylag hamar különböző feszültségek támadnak, amiket jó kibeszélni valakinek, mert bár a feszültség oka nem tűnik el, de maga a feszültség enyhül. Az emberi agy meg úgy van felépítve, hogy a feszültség csökkenésében "közreműködő" személy iránt nagyobb bizalommal vagyunk és ennek sokszor intimitásig vezető következményei lehetnek.
márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem történik ilyen kibeszélés.
márc. 10. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiányzik más férfi...
márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mit csinálok, hogy többször sem sikerülpusztán barátkozni a környezetemben lévő férfiakkal, hanem többször átfordul náluk ez többé"

Ezt ugye te kérdezed?.


Vagyis mégis barátkozni akarsz velük. Na ezt nem kéne ha aztán zavar amit ők akarnak. Ugyanis nagyon kevés férfi akar egy nővel barátkozni, ezt fogadd el. Egy nőtől azért mást akarunk, nem pedig barátkozni.

Viszont ilyen futár amit példának hozol fel, na ilyennel hányszor találkozol? Néha néha egy percre ha hoz valamit akkor amíg átadja. Hacsak nem hívod be vagy nem kezdesz vele különösebb beszélgetést akkor megy is a dolgára. És így van ez más pasikkal is. Ha munkád során találkozol velük akkor rendezzétek le a munkai dolgokat aztán köszönd meg és menj. Nem kell senkivel olyan kapcsolatot alakitgatni amibe aztán ő többet lát bele. Ha pedig elhiv egy kávéra stb akkor ne fogadd el. Egyszerűen ne tégy olyan lépést ami ebbe az irányba terelné a kapcsolatod más férfiakkal. Nem hiszem el, hogy egy nő nem tud úgy viselkedni, hogy bár nem bunkó hanem kedves de ennek ellenére nem látnak bele férfiaka viselkedésébe olyat ami nincsen ott. Én sok olyan nőt ismerek akivel jó a viszonyom de eszembe sem jut őt randira hívni mert látom, tudom, hogy nem így gondolja velem.

márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nem szoktam a munkán kívüli dolgokra terelni a szót, mégis betalálnak. Van valami a kommunikációmban, - pedig amúgy inkább félénkebb vagyok, nem pedig harsány, - az mi ennyi idő alatt is felkelti az érdeklődésüket. Nők is mondták ők. volt munkahelyről, hogy nagy hatással voltak rájuk a velem való beszélgetések.
márc. 10. 16:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez oké. De ha te nem keresed őket, csak ők téged akkor egyszerűen kedvesen de határozottan elmondod, hogy nem akarsz ismerkedni, családod van, nem akarsz kávézni, vacsorázni stb. Ha munkaköri kérdése van valakinek arrol elmondod a véleményed munkaidőben, ott ahol ennek helye és ideje van a többi közeledést pedig kedvesen elutasítod. Ezen mi a nehéz?
márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a nehéz rajta, h neki tetsző a helyzet, érted utolsó?
márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!