Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként van olyan barátnőd aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként van olyan barátnőd aki egy vesztes férfival él de "boldog"?

Figyelt kérdés

márc. 10. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Definiálnád a “vesztest”?
márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként ismerek ilyen lány barátot...

Rendszeresen vesztes suttyókkal jön össze (ez alatt olyanra gondolok, aki naplopó tanulatlan alkoholista, bunkó, de buliban épp jófej volt) egyik másik össze is verte már, pszichiátriákat járja, bánatában rendszeresen képszakadásig leissza magát, xanax, frontin


Gyakori eset főleg fiatalabbaknál, hogy meg akarják menteni a másikat, majd ő megváltoztatja, és ez hajtja. Gyerekkorra vezethető vissza, ahol a szeretetért meg kellett küzdenie a gyereknek. Én ebből már kinőttem, de én is eléggé megjártam a toxikus alakokhoz való vonzódást, mert azt hittem, ha egyoldalúan is küzdök, akkor a végén jó lesz.

márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfiként van.
márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van, első pasija, mindig "viszketett" neki, de ahelyett, hogy kiélte volna magát az elsővel együtt van. Pár hónap alatt gyereket nemzett neki, kettő van nekik azóta és a "drága" párja iszik, rendesen nem dolgozik, nem törődik velük ahogyan kéne. Hiába mondtam neki, hogy nem kéne mindjárt baba, vagy vele maradni ha alkoholista ő akkor is vele marad. Nincs önbecsülése, buta.

Miután ő kért tőlem véleményt vele kapcsolatban és megharagudott rám mondtam neki, hogy többet ne kérjen és ne panaszkodjon elvégre ismeri az álláspontom. Megvagyunk mint barátnők, de ő nem téma.

márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Definiald a boldogat
márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm nincs ilyen, normális férfiakkal (vagy nőkkel) vannak általában, olyan értelemben, hogy nem ilyen naplopó, link, agresszív alakok. Most épp mindenki boldog. Kollégáknál többet hallok panaszkodást, de azokba a kapcsolatokba nem látok bele és csak az egyik oldalt ismerem és nem is annyira közeli a viszony, csak gyakori a hiszti.
márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez paradoxon. Nekem jó nők a barátaim (kívül-belül), tehát, aki velük él, eleve nem lehet vesztes.
márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan van aki "alsóbb kategóriás" férfival van együtt. Itt a férfi eleve nem vesztes.
márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs.... Tényleg nincs. Egy sem...
márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!