Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én volnék a “rosszfiú”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én volnék a “rosszfiú”?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Most év elején megtörtént az első külföldi utazásunk (belföldön már jártunk több helyen is). Még tavaly nyáron vetette fel, hogy utazzunk el és én boldogan mondtam igent nyilván.

Az ikertestvére Velencén él és rendszeresen járt ki hozzá az elmúlt években, most is ez volt a terv, mert mondta a tesója, hogy legyünk náluk, ha megyünk ki.

Kimentünk, én ezerrel rákészültem, hogy megnézek mindent amit csak tudok, mert Velence mindig is bakancslistás volt nekem. Így is volt, sétáltunk sokat megnéztünk sok szép helyet, de csak a párom és én, a tesóját is hívtuk, de ő nem akart jönni mert inkább pihent volna a heti meló után, fáradt volt. Ettől még volt olyan, hogy este elmentünk együtt sétálni a környéken szétnézni, de olyan is, hogy ő ellépett egy munkatársához estére sörözni.

Nagyon jól éreztem magam és totál feltöltődve jöttem haza. Itthon aztán a párom szembesített azzal, hogy az öccse berágott rám és negatívan áll hozzám eléggé, mert nem programoztunk közösen. Nem értettem, mert ugye mi hívtuk, hogy jöjjön, de akkor meg nem akart. Aztán kiderült, hogy azt várta, hogy párommal tesósan bekockulnak a lakásba egész hétvégére meg tévézünk.

Erre azt mondtam, hogy nem azért megyek ki Velencére, hogy üljek a szobában egész nap és hogy egy fikarcnyi szó sem esett róla, amiből nekem ilyen tervekre kellett volna asszociálnom.

A párom mondta, hogy nem hibáztat, mert félreértés volt ez az egész, nem lett letisztázva, hogy pontosan milyen jellegű kirándulás is ez. Azóta az öccse fúj rám ezerrel és átnéz rajtam, ha találkozunk.

Tényleg én vagyok a hibás?



márc. 10. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem te vagy a hibás szerintem, hanem a párod, aki nem tisztázta le ezt az egészet a tesójával.
márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy hibás, sőt. A helyedben elvárnám a paromtól, hogy álljon ki mellettem ebben az esetben. Mert tényleg hülyeség elmenni Velencébe aztán napokat ülni a szobában. Ha ezt ők nem értik az gáz. Azt értem, hogy ő Velencében otthon van, neki már semmi újat nem ad, de azért ha eljön hozzám valaki szívesen körbevezetem ott ahol én otthon vagyok ő viszont csak kiránduló. Gondolom ha az öcsike menne egy számára érdekes helyre szintén nem szeretne a szobában ülni hanem kihasználná az időt. Az öccse egy tökfej a paromtól meg ilyen esetben elvárnám, hogy beszéljen vele. Legközelebb pedig menjen egyedül Velencébe, üljenek otthon ne legyen gond addig meg én elmegyek haverokkal kirándulni nélküle.
márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Mindenekelőtt, az olasz Velence tekintetében Velencében él és Velencébe megyünk, nem Velencén és Velencére.

Szintén külföldön élőként azt mondom hogy ez a kérdés eléggé fura és életszerűtlen. Mi csak örülünk annak ha csak szállást kell adnunk és a vendég önjáró és nem nekünk kell szórakoztatnunk.

márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ő a rosszfiú, aki kavarja a kakit rendesen... Vigyázz vele.
márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"én vagyok a rosszfiú?" "a párom ikertestvére" "a párom öccse"

Most itt ki milyen nemű? Oké, tudom, jön majd a magyarázat hogy kétpetejűek és másneműek, minthogy be legyen vallva hogy ez a kamukérdés bizony el lett b.szarintva 🤭

márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Teljességgel neked adok igazat.
márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Neked adok igazat.

Ha valaki külföldre megy kirándulni, akkor az a célja, hogy a környék nevezetességeit megismerje.

Más a helyzet, ha kizárólag rokonlátogatásra megy.

márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Had hisztizzen, ha nem tud normálisan kommunikálni
márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a sztori valahonnan csak picit más szereplőkkel .
márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!