Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán értem, mit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értem, mit szeretne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb lesz, előre is elnézést kérek...

Szóval nekem van egy hobbim, amit egy klubban űzök. Kislànyommal együtt. Sajnos a férjemet egyáltalán nem érdekli ez a sport / hobbi, így ő nem szokott velünk jönni. Àltalàban a csütörtöki. edzés után ott szoktunk maradni iszogatni/beszélgetni a klubban, illetve vannak versenyek, rendezvények.

Namost ha jól emlékszem valamikor nyàr elején érkezett a klubba egy apuka a két gyerekével. Természetesen elkezdtünk beszélgetni, megkínàltam sörrel, amit el is fogadott, aztán màr ő is hozott egy rekesszel (nem vagyunk alkeszek amúgy, egy- egy üveggel szoktunk inni csütörtökönként, max kettővel mert utàna vezetni kell haza, és itt nàlunk ez a max amiért még nem ugrik a jogsi).

Na szóval egyszer csak azt vettem észre, hogy az utóbbi időben szinte mindig màr csak velem beszélget (pedig a többiek is ott vannak). Emellett irtóra odafigyel mindenre amit mondok, hetekkel később is visszamond dolgokat. Màra màr szinte mindent tudok a hàzassàgi kudarcàról (elhagyta a felesége pàr hónapja) mert azt is elmondta...

Egyelőre baràti jellegű a kapcsolat (nem tett utalást vagy bàrmi félreérthető módon nem közeledett, ha csak azt nem szàmítom, hogy én vagyok az egyetlen akinek puszival köszön, és mikor megpuszil, a vállamra teszi a kezét)

Persze azt is tudja, hogy férjnél vagyok, a lányommal is talàlkozott többször is.

Mindig ott marad velem (Àltalàban mi megyünk el utoljára) és a múltkor végig követett kocsival, mikor mentünk haza (én messzebb lakom, ő egy pàr kilométerrel előbb lefordult) pedig meg is előzhetett volna, de nem... Végig mögöttem jött, és el is köszönt villogva mikor letért az útról. Mikor hazaértem, már küldte az sms-t, hogy hazaértem -e rendben...

De amúgy nem szoktunk írogatni egymásnak, inkább élőben beszélünk.


Szóval nem igazán tudom hova

tenni a viselkedését, hogy vajon ez csak baráti, vagy esetleg több is van benne?

Nem akarom félreérteni, és esetleg olyat gondolni a dologba ami nincs is benne, és lehet, tényleg csak baráti közeledés, de azért jó lenne tanácsot kapni.

Nyilván párkapcsolat vele nem opció (én férjnél vagyok, meg szerintem én messze nem az a kategória vagyok aki tetszene neki, mert azért elég jó pasi, nameg az exfelesége is kb egy manöken, de még pluszban ott a hàrom gyereke) de nem akarom csak úgy leépíteni, ha tényleg csak barátilag közeledik, mert amúgy nagyon jókat tudunk beszélgetni, kb óràkon keresztül...

Nagyon szépen köszönöm előre is, ha tudtok tanàcsot adni...


márc. 10. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Dugni, vagy barátkozni. De nem tudom miért érdekel ha férjnél vagy.
márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt egyes.

Azért érdekelne, mert ha dugni akar akkor leépítem. De nem szeretném félreérteni, és leépíteni ha csak barátkozna.

márc. 10. 20:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elválik, ha neki áll kétértelmű megjegyzéseket dobni, flörtölni, többet írni a kelleténél akkor biztosan nemcsak barátkozni szeretne. Amúgy vigyázz vele, szerintem intő jel, hogy jóformán nem is ismer és már panaszkodott az exről, válásról. Az ilyen típusú emberek direkt lelki irányba mennek el, hogy sajnáld, látják akár, hogy nálad van valami tré otthon, várják, hogy lelkizz szintén és szépen magukba bolondítanak. Úgyhogy légy résen.
márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Dobj be egy csalit és hamar kiderül, lehet egy vétlen pucsítás mikor lehajolsz és hátratekintesz gyorsan, hogy bámul-e, közel hajolsz mikor beszéltek megnézed hogy reagál, kezed ráteszed a lábára miközben mesélsz valami érdekeset, stb. ha az akció reakciót vált ki, akkor tudni fogod, hogy mi a téma és nem kell találgatni, fura, hogy felnőtt nőként ennyire elesett vagy.
márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már most elment a bizalmaskodás irányába, én a helyedben óvatosan kezelném!
márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ez máris sok kicsit.

De hogy könnyebb legyen dönteni, mutasd meg ezt a kérdést a férjednek, és mondja el ő is a véleményét.

márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én gyanakodnék. De ha akar valamit előbb utóbb komolyabban fog próbálkozni, szerintem ne tégy semmit, viselkedj ugyanúgy mint eddig. Ha részéről ez több, akkor lépni fog, és ekkor egyértelműen visszautasíthatod. Egyébként: "Emellett irtóra odafigyel mindenre amit mondok, hetekkel később is visszamond dolgokat." Na erre én is felkaptam a fejem, nekem ez volt az első olyan jel, amikor felmerült bennem, hogy bejövök egy adott pasinak. Nagyon figyelt minden szavamra, és pont ugyanez, szinte szóról szóra visszamondta, egyedi kifejezéseimet, szófordulataimat beépítette saját mondandójába. Szerintem ez azt jelenti, hogy különösen érdeklődik irántad, vonzónak tart, sokat gondol rád.
márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. 4-es én abszolút nem szeretnék nyomulni, plàne hogy ha esetleg tényleg nincs semmi, akkor kellemetlen lenne utàna minden héten látni.

Férjemet egyelőre nem szeretném belevinni mert nem akarom hogy a továbbiakban esetleg aggódjon meg féltékenykedjen, ok nélkül... No meg nem is beszél magyarul szóval max lefordítva tudnàm neki megmutatni...

Én ott kezdtem el részben gyanakodni, hogy az egyik este ugye elmesélte, hogy otthagyta a felesége (mondom miért mondja ezt nekem, jó, ok dumàltunk tovàbb- való igaz közelebb volt a lelkizéshez). Ráadásul ez pont farsangkor volt, tudja, hogy szeretem a rozét, erre direkt hozott egy üveggel, hogy igyuk meg... Jó ok, még ez is lehet baràti....

Majd egyszer a felesége jött a srácokért, mert a pasas dolgozott. Később szóba jött, mert mondtam, hogy ha neki dolgozni kell, nekem útba esik és el tudom hozni a fiúkat előbb, aztán majd ő felveszi őket az óra végén. Mondtam a múltkor itt volt a feleséged és mondta, hogy dolgoztàl. Erre vágott egy fura pofát, mondom ja, bocs az Ex-feleséged. Mire mondja : köszi, azt hittem elfelejtetted.

Ja ezek voltak az első olyan dolgok amin elkezdtem gondolkodni.

De valójában igazatok van, azt hiszem nem csinálok semmit csak kivàrok, aztán majd elválik...

márc. 11. 03:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sötét vagy, mint a néger segge holdfogyatkozáskor.
márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mert miért is?
márc. 11. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!