Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy nem tudtam mikor van a barátom szülinapja?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat, decemberben ismerkedtünk meg tinderen, és elég lassan indult az egész. Eleitne csak irogattunk, meg 1-1 randi között eltelt több mint egy hét, és csak kb másfél hónapja "vagyunk együtt" aktívan. Szülinapok meg ilyesmi soha nem került szóba, és tegnap véletlenül láttam az igazolványát, mely szerint egy hete volt a szülinapja. Hülyén érzem magam, hogy mégcsak fel sem köszöntöttem.

márc. 11. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Én a pasi helyett szóltam volna, vagy legalább finoman utaltam volna rá.

(Már csak pont emiatt is, hogy a másik ne érezze magát hülyén)

márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"véletlenül láttam az igazolványát"

Hol/hogyan láttad meg? Ő látta, hogy te megláttad? Miért nem reagáltál akkor azonnal?

márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem látta, hogy láttam. Benzinkúton tankolt és ideadta a tárcáját, hogy menjek be fizetni, mert ő piszkos melós ruhában volt. Nem is akartam megnézni, csak az igazolványa a pénz között volt, nem a kártyás zsebben.
márc. 11. 15:53
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaaaaaaa ...
márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor rögtön szólhattál volna.
márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én felköszönteném, amikor legközelebb találkozunk. Elmondanám, honnan tudom.
márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy utólag tudtad meg a születésnapját, köszöntsd őt fel és vedd úgy, hogy minden rendben. Ha eddig nem volt szó a születésnapjáról, akkor miért kellene kellemetlenül érezned magad?
márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
szerintem nem baj álmaim nője vagy aki nem ebben méri a dolgokat
márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

hát inkább az a baj, hogy nem kérdeztétek meg hogy ki mikor született...

már ismerkedés elején alap hogy kell

márc. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!