Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a másik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a másik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hosszú és panaszkodós lesz, de kicsit szeretnék könnyíteni a lelkemen, és megtudni, hogy más is érez így.


Miért van az, hogy:

- a másikkal barátoknak gondoljátok egymást, mégis ő ignorálhat téged? Nem egyszer. Akár évekig.

- a másikkal barátoknak, bizalmasnak gondoljátok egymást, mégis a másik megcsalhatja a párját többször is, mégis veled szakítja meg a kapcsolatot, hogy együtt maradjon a párjával?

- a másik esküszik sírig tartó szerelemre, mégis kiderül, hogy végülis már majdnem az elejétől nem gondolta komolyan?

- a másik elvárja tőled, hogy sokat keress, szeresd a munkád, de ha egyik nem teljesül, akkor azt mindig a szemedre veti.

- a másiknak a siránkozását el kell hallgatnod, de ha te várnád el a támogatást, meghallgatást (pl. rokon halála), akkor csak 10 perc engedélyezett neked.

- a másikat el kell fogadnom amilyen, de közben ő nem fogad el téged.


Ezek mind olyan személyektől, akik fontosnak gondolok/gondoltam az életemben és csalódnom kellett.


Van egy célom, amit már 15 éves koromban kitűztem magamnak, a saját otthont (azóta eltelt majdnem ennyi év, és sikert is haladnom ebben, de a mai ingatlan árak mellett kelleni fog még) De én is szeretnék háziállatot tartani, berendezni a konyhámat, kiválasztani a jegygyűrűket és még jó pár dokgot. De egyre inkább azt érzem, hogy ezek az idő haladtával egyre távolabb kerülnek tőlem.


Szóval más is érezte/érzi magát hasonlóan?


Köszi!



#barát #élet #Hol tartasz
márc. 11. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Azért van ez mert semmi ember és önismereted nincs.


Szívesen.

márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nálam, ha valakinek a panaszos mondtai mind úgy kezdődnek, hogy a másik, akkor teljesen biztos, hogy veled van a baj...

Vagy naiv vagy, vagy tapasztalatlan, vagy egyszerűen alternatív valóságban élsz...

márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert 1:naiv vagy, 2:mert hagyod, hogy megtegyék veled

Megyek sorban :

-Ignorál évekig? Többet ne is keressen, de erre nem várnék éveket, ha nem működik oda-vissza a barátság amit már jóval előbb észre lehet venni akkor véget vetek ennek.

-megcsalja a párját stb.. Csak nem gondoltad, hogy mivel neked elmondja akkor majd elhagyja a párját?

-a szerelmet nem csupán ígérni kell hanem úgy is viselkedni. Azt pedig nem lehet sokáig eljátszani. Attól, hogy ígér fűt fát azt nézd, hogyan viselkedik, mit tesz stb. Nem a szó hanem a tettek.

-hogyan várharja el valaki, hogy sokat keress? Milyen alapon? Miért hagyod? Keressen ő sokat, mutassa meg aztán majd jöhet nekem beszélni.

-ha nekem egyszer 10 percet adna valaki, hogy kisirjam a jogos

bánatom akkor 1, nem sirnám neki ki mert nem érdekli a bánatom 2,az az ember nekem többé ne panaszkodjon soha egy percet sem, rögtön leállítanám, hogy engem sem érdekel az ő bánata.

-ha nem fogad el valaki olyannak amilyen vagyok akkor ennyi volt.


A családod nem választod meg de a párodat és barátaidat igen. Legalábbis meg kéne.


Van még kérdés?

márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!