Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társkeresőkön nincs egy normális férfi sem?

Figyelt kérdés
Olyan aki kedves, igényes magára, komoly kapcsolatot akar.
márc. 11. 20:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
17%

"Ismerkednék de a többség házas."

Átlag Mr. házas. Mellédugna vagy tényleg új nőt keres. Nem fog válni és lakást bérelni hogy havi 250k-t kifizessen mert nincs miből.

Jómódú Mr. Van egy - két ingatlana amit kiad. Beköltözhetne sajátba, de nem fog lemondani havi 200k-ról. Annak reményében hogy talál nőt 200 éven belül. Ezekből kevés van.

Szingli férfiből mennyi van a korosztályodban? Nem tudom.

"nincs egy normális férfi sem" 100.000-ből 1 sem?

2 lehetőséged van

a. gyártatsz egyet magadnak. -ez jelenleg nem kivitelezhető.

b. beéred a kínálattal.

cica ugyanitt eladó.

márc. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
38%
Mert azok már rég elkeltek, ahogy a nők is.
márc. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, minél idősebb vagy, annál kompromisszum terheltebb a felhozatal, a jó csajok és pasik hamar elkelnek. Az, hogy nincs fent egy normális nő/férfi sem azért ez nem igaz, van, de inkább úgy mondanám, nehéz megtalálni azt az egyet, aki még viszonylag közel is lakik, mert gondolom nem távkapcsolatot akarsz. Én belefutottam már normálisba, dehát 200 km távolságra lakott. Hiába volt normális, mire mentünk volna egymással? Elvétve, de vannak fent normálisak, csak nehéz ráakadni olyanra, akivel tényleg passzoltok. Türelemjáték az egész, egyébként tényleg kiégéshez vezet szerintem ez a folytonos hiábavaló keresgélés.
márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
47%

+ sokszor mikor egy 30-40es pasi pl válik, akkor mindene hátramarad az ex és gyerekeknek,

Albérletet kell fizetnie, gyerektartást, és sajnos sok nő azt, hogy emiatt nehezebbek az anyagi körülményei egyedül, inkább kisebb lakást válszt stb, ezeket igénytelenségnek fogják fel... pedig nem az.

márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 24-es. Egy normális nő tisztában van egy elvált férfi helyzetével és el is képes fogadni, ha emberileg rendben van. Az elvált, gyerekes férfiak dolga nem egyszerű, de gyerekes nőt célszerű keresni. Mondjuk egyedülálló anyaként sem egyszerű a helyzet.
márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
95%
Este beregisztálok es akkor lesz egy. Melyikre regeljek?
márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
36%
Mert a jók elkeltek. Csak a ratyi réteg van fenn társkeresőn.
márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én tarskereson keltem el. Tudod, heterokent elég nehéz egynemű környezetben ismerkedni :)
márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
Miért van az hogy a társkereső oldalon egy db nő sem ír vissza?
márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert nem erdekled őket. Minek ezen problémázni? Van ilyen az interneten kívül is. De lesz olyan is, aki akar majd valamit.
márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!