Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ismerkedésnél mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedésnél mik azok a tulajdonságok/viselkedések amik vonzanak és amik taszítanak titeket egy pasiban?

Figyelt kérdés
márc. 14. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Engem az vonz, ha a pasi okos, jó humorú.

De én már öreg vagyok, a fiatalokat pont az ellenkezője vonzza!

márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%

Ha írnom kéne 2 nagyon vonzó tulajdonságot, akkor ugyanaz lenne mint az első válaszolóé. Ezek szerintem mindenkinél nyerőek. De hogy adjak is hozzá: vonzó ha nyitott, elfogadó, képes sokat és helyesen írni, komolyan veszi a tanulmányait/karrierjét, vannak céljai.


Taszító tulajdonságok közé tartozik ha rasszista, homofób, erőszakos viselkedésre utal, lobbanékony, kérdezés nélkül probléma tsunamit zúdít, titkolózik.


Nincsenek igazán személyes tulajdonságok, amik csak engem taszítanának pl.

márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon meglepő dolgot nem fogok tudni írni, azért megpróbálok párat összeszedni. De ezek tényleg ilyen alap dolgok.

Vonzó: értelmes, humoros, gondoskodó, figyelmes

Nem vonzó: folyton panaszkodik, fikázik másokat, bámulja a többi nőt, bunkó, ápolatlan vagy pont hogy túl "kinyalt", függőségei vannak, önállótlan, sznob, igénytelen, buta... na jó nem sorolom tovább.

márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vonzó ha jószívű, gyerekpárti, értelmes, sportos.

Jó kapcsolatot ápol a rokonaival.

Ápolt , nem büdös a szája stb.


Taszít ha arrogánsan beszél az exeiről, taszít ha nincs humora, és a legnagyobb red flag ha nem képes udvarolni. Tehát nem tekint nőnek ( ennek ellenére d.ni akar).

márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Vonzó: határozott, céltudatos, helyesen tud írni, nem próbálja megváltoztatni a véleményemet, hanem elfogadja a véleménykülönbséget, tájékozott, lehet szeretgetni 4 fal közt és nyilvánosan nem akar nyalifalizni


Taszít: támogatja az azonos neműeket, együgyű, lehetetlen vele komoly témákról beszélni, szavamba vág, ápolatlan, dohányzik/iszik


29+N

márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Vonz: gyerekmentes, állatbarát, nem iszik

Taszít: bulizós alkesz, kiélt fejű, csak magáról szeret beszélni, türelmetlen, nyomulós

márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Vonz: nem akar gyereket,gazdag,udvarias,kedves,intelligens.

Ami taszít: iszákos,dohányzik,de talán a legnagyobb red flag,ha hódol a mostani trendnek,és csak tárgyat lát a nőben. Tehát szexre kell neki,játszmázik vele,talonban tartja,kihasználja,gyerekes szándékai vannak felé.Minden más vonzó lehet.

márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Taszító: bunkó, állandóan jár a pofája, ronda, elmúlt 35 éves.

Vonzó: szereti az állatokat, utálja az embereket, jóképű.

márc. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jóindulatú, szorgalmas , férfias. Ezek vonzó tulajdonságok.


Taszító ha irigy, kicsinyes, kontrollmániás, zsugori, önző, öntelt.

ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Vonzó: kedves, férfias, jóképű, jószívű, gyerekpárti, humoros, gondoskodó, ápolt, figyelmes

Taszító: bunkó, ápolatlan, flörtöl miközben van párja, esetleg meg is csalja, ha iszik,ha dohányzik, nyomulós, csak magával törődik....

Tudnék még sorolni, de szerintem ennyi elég is. :)

ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!