Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » TikTokon mi ez az őrület?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TikTokon mi ez az őrület?

Figyelt kérdés
Sok férfi tesz fel olyan videót, amiben tanácsokat adnak fiúknak, hogy ne legyenek kedvesek, udvariasak egy lánnyal, mert az egy nőt taszít. Én kedves vagyok, és udvarias mégis volt egy csomó nőm

márc. 16. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Az agyhalottak minden platformon ott vannak. A kedvesség jó dolog, nyilván a szánalmas pitizés, miközben a csaj egyértelműen nem érdeklődik, az taszító. Azt nem veszik észre ezek a hülyék, ha valaki egyszerűen nem érdekel, felőlem aztán a feje búbján is pöröghet előttem, akkor sem fog jobban tetszeni. Ez nem úgy működik, hogy na ez a csávó kedves = fúj, holnaptól viszont bunkó, akkor már mégis bejön.
márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Nem értenek a nőkhöz. A bantalmazóktól kéne tanulniuk azok úgy manipulálnak nőket érzelmekkel istenítéssel, kinézettel, hogy beveszi az összes, es akkor se lépnek le ha verve vannak.



Az összes többi nem tud semmit.

márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Sok a gyökér.

Ennyi.

Biztos látták valami "majd én megmondom a tutit hogyan kell csajozni" influencernél.

márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Sok férfi végletekben gondolkodik.

Vagy vagy büdös kurvának hívom a nőt és utána köpök az utcán vagy a meghunyászkodva a lába nyomát is csókolom.


Miért nem lehet egyszerűen emberként viselkedni?


Nem rég bekerültem a munkahelyemen egy projektbe, ahol 6 férfival dolgozom együtt. (Ami tök vicces, mert amugy női többlet van a cégnél.) Mind a hat srácnak van barátnője/felesége, és mind a hat full kedves, udvarias és barátságos.


Szerintem jó, ha egy férfinak van tartása, de ez sehol nem jelenti azt, hogy civilizálatlanul kell viselkednie...

márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég szégyen hogy "férfi" ezt tanácsolja...
márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is imádom bárki jelölhet ha gondolja?
márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Tiktokon ezeket a tartalmakat szinte 100%ban amerikai inflencerektol másolják, sokszor még a szöveget is más videostol tukorforditjak ezért iszonyú magyartalanul meg idiotan hangzik.


Pl. "Ha férfiként érdekel a kinézet felturbózás (angol videókban "looksmaxxing"), akkor tudnod kell hogy elfogadhatatlan az obezitás ("obesity" de magyarul ezt inkább csak a medikusok fogalmaznák meg így:D)."


Vagy "Férfiként felül kell elhelyezkedned a férfi dominancia hierarchiában ("male dominance hierarchy" amit a Jordan Peterson kezdett behozni)."



De ugyanez a helyzet a "párkapcsolati piaci értékkel" amivel itt dobalozik 39fincel és barátai (sexual market value).


Ezek a tiktokosok látták hogy külföldön felkapottak lettek ilyen videók és megpróbálják Magyarországra egyben átemelni, hiszen ehhez semmilyen intellektuális energiát nem kell beletenniük és egész jó esélyük van hogy népszerűek lesznek.

márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg direkt adnak rossz tanácsot, hogy kisebb legyen a konkurencia.
márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Itt annyi a lényeg, hogy a feminizmus miatt a nők megtagadják és elhagyták a hagyományos női szerepeket, és ezzel együtt az is alapjaiban alakult át, hogy a férfiaktól miket várnak el.


Közben a férfiak jó része sem a nőiességet megvető, elférfiasodott nőkben nem talál már semmi vonzót, sem az elvárt új férfi szerepekkel nem tud azonosulni.


A legújabb feminizmus tehát tönkretette és mesterségesen átalakította mindkét nemet, az erre adott radikális válaszok egyike a manoszféra.

márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A manószférával az a baj, hogy golyamatosan a nőkkel van elfoglalva. :D
márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!