Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még egy férfi sem közelítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még egy férfi sem közelített felém, akkor az azt jelenti, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves lány vagyok és még egy férfi sem közelített felém. Igaz,hogy soha nem megyek szórakozni, mert félénk vagyok és tele vagyok gátlásokkal.


Én szerintem az arcom ronda és ezért nem közelítenek soha. Vagy azért, mert nem járok olyan helyekre?


márc. 16. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ronda az arcod?
márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert nem jársz olyan helyekre.
márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem is jársz "olyan helyekre"/szórakozni, akkor is ott volt a középiskola, most az egyetem vagy a munka. Ha senki le sem szar ezeken a helyeken sem, akkor esélyes a rondaság, mert a félénkség, gátlásosság egy nőnél nem jelent problémát, HA jól néz ki.

Mielőtt le lennék pontozva: írom ezt úgy, hogy nő vagyok én is, ronda, emiatt mindig levegőnek nézett, rosszabb esetben bántott. Csak már nem 21 éves, hanem lassan 33, szóval a fentiek tapasztalatból és mások megfigyeléséből jönnek.

márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor, kés alá fekszek.
márc. 16. 13:17
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
4: Az az arcodon/fejeden nem feltétlenül fog segíteni. Bár attól függ... Én (3. hsz.) is gondolkodtam rajta, mert nekem is az a leggázabb, de gyakorlatilag porrá kéne zúzni az egészet úgy, ahogy van, és a nulláról újraalkotni. Nyilván ilyen meg nincs. Ráadásul a műtét költséges is, kockázatos is lehet.
márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj, de nem fog neked önbizalmat adni.
márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Megismerem az írásod, meg a kés alá fekszek kommemted is.

Te vagy az a transzexuális srác, aki nőnek adja ki magát.

márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz.
márc. 16. 13:47
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as, azért nem közelítenek, mert te mindenkit csak eltaszítasz, és senkiben nem vagy képes/hajlandó megbízni.
márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a baj, hogy látják, érzik milyen durva pokróc vagy.
márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!