Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam a párom exével és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam a párom exével és azóta szörnyen érzem magam. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

5 évet voltak együtt a lánnyal, vele volt a párom eddigi legkomolyabb kapcsolata, de mindez már 5 éve és haragban váltak el.

múlt héten egy közös ismerős születésnapján összefutottunk a lánnyal, egyrészt az zavart ahogy a párom viselkedik.. mint aki még mindig imponálni akarna az exének és magasztalná..másrészt amint megjelent ő lett hirtelen a társaság középpontja, hangos, kihívó, nagyszájú, mindenkivel jópofizik, nyájas, közben kibeszél másokat a hátuk mögött.. konkrétan az én szöges ellentétem.


márc. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy emberkedett a bulin, nem kellett volna, hogy zavarjon, végső soron te vagy együtt a csajjal. Ha nem szólt be neked/nektek, akkor nem gáz.


Két dolog viszont gáz.

1. Ha kimutattad az önbizalomhiányod, és észrevették rajtad, az csökkentette a tekintélyed.

2. Ennél is nagyobb gáz, hogy a csajod imponálni akart a manusnak. Ha ez tényleg így van, és nem éretted félre, akkor a helyedben dobnám a csajt.

márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi, lemaradt, hogy lány vagyok :D


ja és még annyi, hogy azt is észrevettem, hogy még 5 év után is kb. befejezik egymás mondatát, nagyon hasonló a véleményük sok mindenről, a gondolkodásuk..

márc. 16. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Akkor, ha jól értem, most itt az összes szereplő lány?

Te lány vagy, egy csajjal vagy együtt, és az ex is egy lány?

márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: Szerintem rosszul értelmezed, sehol nem írta, hogy a párja lány lenne, te forgattad át a nemeket a válaszodban.
márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

#3-Cum, sehol nem utalt senki erre.


Kérdezőnk a jelenlegi csaj, zavarja, h az ex tàrsasàgban "tündököl".


Nem derült ki,h konkrétan mit követett elKérdezőnk baràtja, ami ennyire zavarja, illetve az sem, h milyen mértékben van Kérdezőnk önbizalma am is a béka segge alatt.

márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért szakítottak, ki kezdeményezte? Ti mióta vagytok együtt, mennyi idősek vagytok, egyébként milyen a kapcsolatotok?
márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Miből gondolod, hogy a kérdező párja nő?


Egyébként teljesen mindegy is, ki milyen nemű, aki a párja előtt látványosan környékezi az exét, szerintem nagyon nem fér bele.

márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

3, miből gondolod, hogy a kérdező párja is nő? Szerintem semmi nem utal erre.

Kérdező, egy érzelemnél pont mindegy, hogy jogos, vagy jogtalan. Azt kell kideríteni mi váltotta ki (nálad, ha jól értem, az, hogy kevesebbnek, értéktelenebbnek érzed magad nála) és azt orvosolni.

Egy hosszú kapcsolat után nem törlődnek az emlékek. Ezekszerint nagyon jól ismerték egymást (egymásnak befejezett mondatok) és a mai napig nagyon egy hullámhosszon vannak.

Azt kell magadban rendezned, akár a párodat is belevonva, hogy van-e ezzel dolgod. Te teljesen más vagy, mint írtad, vagy azért választott téged, mert a másik lány bizonyos veled ellentétes vonásai zavarták a kapcsolatban, vagy azért, mert nagyon megégette magát és valami teljesen mást keresett, hogy biztonságban érezze magát. Mint, mikor egy nőverő után egy papucsot választ valaki. Ezt nem fogod tudni kideríteni melyik, hiszen, vagy igazat mond, vagy olyat, amit hallani akarsz majd, de csak ő tudja melyik az igaz.

De, azt megtudhatod, ha most nem vagy biztos benne, hogy mik voltak a fő vonzó tènyezők benned, hogy mik a negatív tulajdonságaid szerinte, hogy miért szakítottak stb. Esetleg, rákérdezhetsz, mi vonzotta a lányban, mi taszította, ha nagyon őszinték tudtok lenni, hiszti, vita, sírás, dráma nélkül. De, ez már igen ingoványos talaj.

Azt kell eldöntened, számít-e ez egyáltalán. Más lett-e bármi ettől. Ha eddig boldog voltál, mi változott valójában? Mert, igazából semmi. Egyszerűen az önbizalmad rengett meg erősen. Ezzel kéne valamit kezdened.

márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!