Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan emberrel, aki elkövetett már agresszív bűncselekményt?

Figyelt kérdés
A kérdés teljes mértékben elméleti és nem rólam szól szóval nem kell rögtön jelenteni. Tényleg érdekelnek a válaszok. Olyasmire gondolok hogy gyilkossági kísérlet, súlyos testi sértés vagy más ami ilyesmi súlyú. Az is érdekel hogy a válaszolók milyen neműek mert azt tapasztaltam hogy férfiaknál azonnal kizáró ok ha egy nő ilyenre képes, de férfi nemű sorozatgyilkosoknak viszont mindig több tucat női rajongójuk van szóval feltételezem hogy aki még csak nem is ölt ténylegesen annál még inkább ez lehet a helyzet.

márc. 16. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem, teljes mértékben kizárt.


25N

márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
SOHA!
márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem értelmes embereknél ez függhet a körülményektől és indokoktól is.
márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Olyannal se, aki egyszer is felemeli velem szemben a hangját vagy agresszió bármilyen jelét mutatja.
márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát van olyan szitu, amiben én is képes lennék agresszív bűncselekményre, pedig nehéz nálam kihúzni a gyufát, szóval helyzetfüggő. Ha pl a szomszéd megmérgezné a háziállatomat, és végig kellene néznem, hogy vért hányva, fájdalmak közt meghal, nem biztos, hogy nem mennék át és verném be az orrát kalapáccsal. (Elméleti szitu, szerencsére lakásban élünk.)


Nyilván abban az esetben kizáró ok, ha simán csak egy agresszív illetőről van szó, akinek nem tetszett, hogy valaki csúnyán nézett rá vagy beszólt neki.

márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Szerintem meg értelmes ember elhatárolódik minden körülmény között az ilyesmitől és nem kéne megkérdőjelezhető álláspontot tukmálni ilyen témákban....
márc. 16. 22:35
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mi volt az... ha belekeveredett fiatalon egy verekedésbe és úgy ítélték el, vagy teszem fel valaki fogdosta a nőjét amire lekevert neki 1-2 embereset az nagyon más szitu, mint egy gyilkossági kísérlet!
márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem tudom, de rengeteg ember van, akit hamisan megvádoltak és elítéltek.

Sok verzió és lehetőség van, de alapjáraton nem kezdenék büntetett előéletű bárkivel.

márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
#6 nekem is van kutyám, imádom, de ha megmérgezné is a szomszéd, nem tudnék bosszúból sem ártani neki. Ez emel fel engem egy értelmes ember szintjére egy agresszív ösztönlény szintjétől.
márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!