Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu a multamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu a multamban akivel nem is ismertuk egymast de nagyon a lelkembe tiport, sokaig nem akart velem beszelni sem. Szerintetek megerne irni neki?

Figyelt kérdés

Nem alltam keszen kapcsolatra lelkileg, nekem tamasz kellett, menedek es en azt hittem o lesz az, menekulni akartam hozza mikozben nem is lattuk egymast soha..senkim nem volt.

Orultkent viselkedtem, letiltott mindenhol.

Mar nem is emlekszek ra milyen vele beszelni, vagy milyen a hangja de az bennem maradt, hogy o volt az a ferfi akivel jo erzes volt beszelni, az erzes bennem van.

Nagyon nehezen fogadtam el akkor, hogy nem akar velem beszelni. Csunyan is beszelt velem parszor, nagyon megbantott.

Viszont nekem még most is faj ez az egesz..faj, hogy az elejen onmagamat tudtam neki adni es azt kedvelte is de aztan mindig valami tudatmodositoszer hatasa alatt voltam, es ugy viselkedtem mint egy orult.

Ha ismert volna, es ugy mondta volna nekem, hogy nem kellek neki akkor elfogadom. De nem ismert..es ez nekem nagyon faj.

Mar jol vagyok. Azt erzem, ha nem probalom meg, most utoljara azt hogy milyen lenne vele beszelni, vagy egyaltalan akar e orokke banni fogom..


márc. 16. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Irjak
Ne
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén! Ő nem támasz meg menedék akart lenni az életedben. Ideje ezt felfognod. A zaklatásoddal meg végképpen elmartad. Ha nem voltàl képes felnőni egy kapcsolathoz akkor, most már baszhatod. Könyveld el kudarcnak és ne bolygasd fel az életét újra.
márc. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mar jol vagyok."


Ne hazudj magadnak! Nem vagy jól ha őt akarod zaklatni! Már rég túl kellett volna rajta lépni hiszen igazából nem akar veled társalogni. Fordulj szakemberhez, rád fér.

márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha túl lennél, akkor azt éreznéd, amit én. Ugyan eszembe jut néha, de már nem érzek késztetést, hogy ráírjak, se semmi ilyesmi. Jól elvagyok egyedül vagy mással is. Ezt kell érezned.
márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azzal erdekes senki nem foglalkozik hogy a csaj tudatmodosito szer hatasa alatt volt , igy lehet ebbol eredtek ezek a veszekedesek , nyilvan a stilustalan obcén beszed igy sem elhanyagolhato de ez leht 1:1 is igy.
márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le se szarom ha drogozik, drogozott. Ő baja.
márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Ha valaki valamit kimondott és megcsinált azt nem nagyon lehet visszacsinálni. Ráadásul, aki függő és lejön, nem biztos, hogy tiszta is marad. És nem is ismerték annyira egymást, mivel itt személyes találkozásról szó sem esett. Nyilván, ha nem állt hozzám közel egy ilyen ember, már nem is akarom, hogy közel álljon hozzám. Ami szerintem tökre érthető.
márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akart velem tarsalogni ameddig ugymond tiszta voltam, nem en akartam ismerkedni hanem o
márc. 17. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, amíg tiszta voltál... De aztán látta, hogy milyen vagy mikor nem tudsz uralkodni magadon és nincs szüksége erre. Most tiszta vagy a másik percben meg nem. Ezt senki sem bírja elviselni. Max. egy másik függő.
márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!