Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy csak mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy csak mellette nyugszom meg?

Figyelt kérdés

Koran meghalt anyukam, apukam idos es beteg. Batyammal elek egy albiban amibol szeretnek minel elobb kikoltozni, most diplomaztam es dolgozom is. Baratommal 5 eve vagyunk egyutt, csak o maradt nekem aki nem dobott el az evek alatt. Apukam alkoholista, a masik tesom akivel kb 10 evig eltem egy albiban a parja pedig kidobott szo szerint az utcara.

Felek mi lesz velem ha a baratom sem lesz, sokat lat sirni, vigasztal. Neki tokeletes a csaladja.

Sok lehetek?

22/L 27/F


márc. 17. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Amikor a pároddal vagy, addig próbáld kicsit elfeledni a sok negatív dolgot és csak kettőtökre koncentrálj. Nekem is volt pár éve néhány nagyon rossz dolog az életemben és nekem is van egy ilyen kedves, segítő társam. Sokszor szinte sikerült teljesen elfeledni a problémáimat, amikor vele voltam/vagyok. Ragadjátok meg az együtt töltött szép órákat.

Mivel lediplomáztál és munkád is van, akár nemsokára össze is költözhetnétek mondjuk egy közös albiba.

márc. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
82%
Erősfüggőségetlàtokakérdésedben, főleg szociàlis jellegűt. Pénzügyileg próbàlj megàllni a sajàt làbadon, a csalàdi mintàkat pedig próbàld magad mögött hagyni.
márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem a bátyaáddal laksz? Onnan miert mennél el?
márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Koltozzetek ossze, ideje. A párom abban hasonlít rád, hogy eleg zuros es negativ a családja, neki is idő volt feldolgozni és megszokni hogy nyugi van, de 18 éves kora óta velem lakik.
márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de ne tekints rá hősként, megmentőként. Nagyot zuhanhatsz....
márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne sírj, ne szomorkodj, erős vagy mindent kibírsz.

Gondolj arra, hogy a sok rossz után végre van valami jó is.

Ne gondolj arra, hogy elveszíted. Élvezz minden vele töltött percet, próbálj boldog lenni. Aranyos, kedves hogy vigasztal, de hidd el ő is boldognak szeretne látni téged. Egy idő után romboló hatású lehet, ha folyton keseregsz és a rossztól rettegsz. Próbálj kibékülni a múltaddal, élj a jelenben, legyél boldog, akivel öröm együtt lenni.

márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!