Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy egy nő ezekben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egy nő ezekben az esetekben nem lesz hisztis?

Figyelt kérdés

Vagy hárpia..? Vagy érzelmileg túlfűtött nevezzük bárminek.


Egy nő csak abban az esetben nem lesz ilyen egy férfival ha az adott férfi jól bánik vele (jól van szeretve)

Illetve akkor ha már közönyös a férfi iránt?


márc. 17. 04:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, igaz.
Hamis.
15 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Gondolom eleve sok az incel az oldalon akik ugyanmár mindent megadtak egy nőnek, (én azért megkérdezném azt a nőt)

ők aztán mindent megadnának neki de ugyan nem kellenek egynek sem szóval jó lenne tényleges őszinte válaszokat látni de sajnos az incelek ezt is elrontják.

márc. 17. 05:08
 2/13 A kérdező kommentje:

Pont a minap gondolkoztam az egyik exemen, én szerettem a saját magam módján, de egy embert úgy kell szeretni ahogy az adott ember szeretné hogy szeretve legyen.

És két év után jöttem rá erre. És arra is hogy miért volt olyan velem eddig a nők egy jórésze... nem érezték hogy szeretem őket és elképzelhető hogy ebbe akkor egy páran úgymond megkattantak vagy beleőrültek…

márc. 17. 05:30
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha logikusan nézzük, akkor, akinek a szükségletei, igényei ki vannak elégítve, nem lesz labilis, elégedetlen, hiszen mitől lenne az?

De, a valóságban egyrészt minimális az esélyed, hogy ezt elérd, másrészt van még ezer tényező rajtad kívül, ami frusztrációt okozhat a másiknak és ezt sokan képtelenek kezelni, leverik azon, akit szeretnek, akivel biztonságban érzik magukat. Emellett, van akinek kell a dráma, különben unatkozik. Belső szükséglete a vita, hiszti.

Szóval, elvben igazad van, a gyakorlatban viszont a munkahelyi stresszt, vagy egyéb magánéleti gondot is gyakran bele viszik a kapcsolatukba az emberek, mert a frusztráció, stressz nem olyasmi, amit csak úgy lerak az ember.

Törekedni kell arra, hogy kielégítsd a párod érzelmi szükségleteit, de nem azért, hogy ne hisztizzen, hanem, mert szereted. Akit nem tudsz "jól" szeretni, azt meg el kell engedni, mert az nem orvosolható probléma.

márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

#2

Nem megkattan és legfőképpen nem őrül bele. Viszont frusztrált lesz, dühös, esetleg így akarja felhívni magára a figyelmet. Vagy így akarja elérni, amit szeretne.

Sok esetben pont a férfiak nevezik hisztinek, mikor egy nő egyértelműen elmondja, hogy mit akar. Esetleg többször is. Viszont sok pasi legyint, hogy ne hisztizten, és ezzel megoldottnak tekinti a kérdést. (Utána persze csodálkozik, hogy a nő dühös és csalódott.)

Elvétve van olyan felnőtt nő, akinek a viselkedése (komolyabb személyiségzavar miatt!!) valóban a hiszti szóval jellemezhető. Normális férfi az ilyen kapcsolatból azonnal kilép.

Viszont sokkal gyakoribb, hogy a férfi egyszerűen hisztiznek nevez mindent, ami neki nem tetszik, és/vagy rendszeresen felhozza a nő. Ezzel gyakorlatilag a nőt okolja a problémáért, hiszen ha nem beszél róla, nem mondja ki, nem akar rajta változtatni, akkor az nem is létezik, hiszen a férfi számára nem zavaró.


Konkrét példával. Tegyük fel, hogy a nőnek elege van abból, hogy ő csinál minden házimunkát. Ez a férfit érthetően nem zavarja... A nő először megkéri, hogy mosogasson el és vigye le a szemetet. Aztán számonkéri, hogy miért nem csinálta meg. Mivel semmi változás, legközelebb megint elmondja, de már mérges és csalódott. A férfi egyszerűen rávágja, hogy ne hisztizzen. Ugyanis neki eszébe sincs házimunkát végezni. Őt nem zavarja, hogy ezt csak a nő végzi (sőt...!), annyira nem zavarja, ha kifolyik a kukából a cucc meg penészesedik a mosogatóban a hat napos tányér. Neki az egész szituációban egy zavaró tényező van: a nő, aki ideges, veszekszik, és újra és újra elmondja. Az ő szemében ez a probléma, amit ki kell iktatni. Amit a nő megszégyenítésével, a viselkedése degradálásával akar elérni. Hisztit befejez, aztán irány mosogatni.


A probléma természetesen lehet bármi más, kezdve a szexuális igényektől a minőségi együtt töltött időig, a fenti szituációban nem a mosogatás a lényeg, hanem a probléma kezelése.

márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Jól meg kell őket pakolni,az kell nekik. Minden más csak rizsa.
márc. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
5, van akinek az is elég, ismerek ilyet. Nekem nem pótol a jó szex más hiányosságokat.
márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Csak olyanok mellett kényszerulnem erre akik nem ferfiak. Olyankor a nő veszi fel automatikusan a gatyát
márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párom mellett sosem voltam hisztis. Tetszik tudni, az előző parjaim folyamatosan hisztinek titulálták, ha jeleztem, hogy valamivel problémám van vagy valami nem jó, teljesen mindegy volt, hogy hogyan teszem.
márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyetlen esetben nem voltam "hisztis" egy férfi mellett. Nagyon szerelmes voltam.

Amikor csak úgy szeretve voltam, de én nem voltam szerelmes, akkor mindig volt valami frusztrációm, türelmetlenség, vagy idegesített, ilyesmi.

márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám igaz, én pl sose azon vezetem le a frusztrációm, akit szeretek.

Más nő nevében nem beszélek.

A másik mit takar hogy hosztis? Van olyan férfi akinek az is hiszti ha mondasz neki valamit hogy nem esett jól.

N 32

márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!