Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én ezt elszúrtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én ezt elszúrtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Pár éve volt egy társam a munkában. Nagyon sokat ültünk egész nap együtt az autóban, mennünk kellett címekre. Akkoriban volt egy 2 éves kapcsolatom, aki külföldön dolgozott.


A munkatárs srác mondott nekem olyanokat, ő soha nem hagyná így itt, akit szeret.


Tudni kell nem vagyok egy sportos jellem, a munkatárs nagyon az és olyanokat mondott, őt nem érdekelne, ha a leendő barátnője nem sportol.


Aztán volt egy eset, ami feltűnt. Egyszer helyszínen voltunk több kollégával, ő aznap nem dolgozott, hozzájuk közel volt a cím, ahol dolgoztunk. Arra jött és oda köszönt, majd fél óra múlva megjelent egy adag frissen sütött pogácsával, hogy az édesanyja sütötte, nála volt és oda jött és mindenki előtt nekem adta oda, hogy hoztam nekem. Nem nektek, neked... Ez fura volt. Volt, amikor este 22-kor még felhívott, beszélgettünk. Kezdem érzéseket táplálni és ezt el akartam neki akkor mondani, de addigra lett egy párja. Elkéstem.


Elsodort mindkét az élet más állásokba, néha írtunk egymásnak ki hogy van de ennyi.


Most pár napja újra üzenetet váltottunk. És azt írta Nekem szeretné, ha havonta legalább egyszer hallana rólam. És azt írta a régi munkahelyem előtt szokott elmenni és mindig eszébe jutok. Még mindig azzal a lánnyal van. Most már ennek kB 5 éve, hogy együtt vannak.


Felkavar ez az egész, mert nem közömbös még ma sem nekem.


Nem fogok más kapcsolatába beleronditani, hallgatok inkább. Már a menyasszonya, nem tudok mit tenni sajnos.


De ti mit gondoltok? Kölcsönös volt csak elkéstem?


márc. 17. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha kölcsönös lett volna, ha te veled akart volna lenni akkor nem lenne menyasszonya. Úgyhogy nem szúrtad el. Te csak megvagy neki mint egy kudarc és te is ő neki. Ebben több nincs. Jobban tennéd ha egyal nem társalognál vele semmilyen formában. Ha mégiscsak tévedek majd ha elhagyja a menyasszonyt és szingliként próbálkozik nálad akkor gondolhatod, hogy kölcsönös volt az érzés.
márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
(*te is ő neki-te neked is ő)
márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szingliként mondta, amiket mondott, nem reagáltam, utána lett barátnője.
márc. 17. 09:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

LOL, de mit akarsz a jó Isten áldjon meg? Akkor mondta, kedveskedett amikor párod volt!!! Most meg akkor ír, mondogat ezt-azt amikor neki van menyasszonya!!! Szerinted milyen jellemű az ilyen személy? Elárulom, hogy egy nagy féreg, akinek az kell EGY IDEIG aki nem lett/lehet az övé mint egy trófea!

Ha annyira de annyira oda lett volna érted és normális ember lenne akkor egyáltalán nem mondott volna semmit, nem hülyített volna hanem hozzád se szólt volna munkán kívül, akár felmondott volna mert tisztelte volna a kapcsolatod!

Legyen már eszed. A menyasszony mellett akar veled találkozni, beszélgetni.

Még mindig vele van.

Szépen pattintsd le örökre ha jót akarsz magadnak és lépj túl a köcsögön, azt se érdemli meg, hogy futó pillanatként eszedbe jusson.

Tudod mi van? Unja a nőjét és jó lennél feldobni őt, egónövelésre és/vagy szexre, de akkor is feleségül venné.

márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszel nekem? Reménykedsz? Próbáld ki, hogy írkálsz vele akár hetente és kérdezz rá milyen a kapcsolata. Ha panaszkodik előbb utóbb, vagy ha megkérdezed tud-e róla a csaj, hogy neked ír akkor egyértelmű a helyzet. 90-99,99%, hogy a csaj nem tud rólad. Előbb utóbb találkozni akarna a pasas és rád mászna, te másznál rá és akkor se hagyná el érted. Persze ha otthagyná nem működne a dolog hiszen nem lenne kiheverve az 5 éves kapcsolat és nem tudnál benne megbízni! Akkor mit a jó Istent akarsz tőle? Nem az élet sodort el egymástól hanem ő/te döntött/döntöttél úgy, hogy más munkahely jobb lesz.

Idealizálod őt holott egy rafkós alak, akivel csak megégetnéd magad piszkosul.

Azt írtad nem akarsz belerondítani a kapcsolatba. Akkor tedd azt amit írtam. Tiltsd le örökre!

márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Teljesen félre értitek így látom. Elmondtam, hogy szóba sem jöhet, tisztelem a párját ennyire. Bár nem ismerem.


Azt is elmondtam, hogy akkor próbálkozott, amikor szingli volt és nekem volt egy távkapcsolatom, csak sok minden miatt tartottam tőle. Nem a jelleme miatt, egy végtelenül normális srác, sok éve ismerem. És nem hatott rám, pár szót váltott velem és annyit mondott most, hogy mindig eszébe jutok. Ennyi.


Itt nem az a kérdés kikezdjünk e egymással, szóba sem jön a dolog.


Azt kérdeztem, én annó elhibáztam e?

márc. 17. 11:08
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem hibáztál, hiszen ha érdekelted volna komolyabban, akkor hidd el, megtette volna azt a bizonyos lépést feléd és most nem más lenne a menyasszonya!...
márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig őszintén reagáltál, akkor nem szúrtad el, úgy állnak a dolgok, ahogy lenniük kell. És így a lehető legjobb.
márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hetes. Te úgy is megtennéd, ha a másiknak párja van, mert nekem akkor épp volt távkapcsolatom. Szerintem nagyon is korrekt volt tőle, hogy nem kezdett ki velem, csak finom utalás volt.
márc. 17. 11:56
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy nyilván ott és akkor tiszteletben tartotta a párkapcsolatodat, de ha érzett volna mélyebben feléd, szerintem akkor is a tudtodra adta volna valamilyen módon.
márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!