Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a baj, ha nem tudok (és nem is akarok) számomra vonzó nőkkel barátkozni?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok. Egyedülálló és magányos is. És meglehetősen introvertált. Szeretnék párt találni, de ez úgy néz ki eléggé lehetetlen küldetés már számomra.

Arra a kis időre, mikor igénylem a baráti kapcsolatokat, teljesen jól elvagyok a kis számú (férfi) barátaimmal. Ismerkedéskor már többször megkaptam szintén szingli nőktől, hogy ők most nem akarnak párkapcsolatot. Megértem, vagy az élethelyzetük miatt, vagy mert nem jövök be nekik eléggé. Én viszont úgy érzem nem tudok barátja lenni egy számomra vonzó nőnek. Ez jellemhiba lenne nálam?



márc. 17. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem az, igazából így kéne lenni mert nem lehet barátságot kialakítani ha tetszik a másik külsőleg.
márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
szerintem idővel simán ki lehet alakítani barátságot vonzó emberrel is, de nem közvetlen az után, hogy ismerkedni próbáltál vele. ekkor az agyad tényleg még potenciális partnerként kezeli.
márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
félsz attol hogy unalmas leszel nekik.
márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nincs is értelme. Sok nő elhiszi hogy ez működik és barátok, közben a pasi arra vár, hogy megkapja a jelet.
márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak akkor működik, ha mindkét félnek van jól működő párkapcsolata. Nekem van olyan férfi barátom, akivel az elején vonzódtunk egymáshoz valamennyire, de tisztáztuk, hogy nem illenénk össze. Idővel mindkettőnknek lett kaocsolata mással és így teljesen jól működik a barátkozás, egymás párjaival is jóban vagyunk.
márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!