Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem természetesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem természetesebb odamenni lányokhoz akiket alig ismersz és elhívni kávézni/ismerkedni mint Tinderezni?

Figyelt kérdés
Hívjatok old fashionednek, de szerintem még mindig természetesebb egy lányhoz odamenni akit csak látásból ismersz (nyilván nem egy full random csajhoz akit életedben nem láttál) és telefonszámot kérni és elhivni kávézni mint ismerkedős oldalakon keresgélni. Nem tudom nekem a Tinder kicsit olyan mintha valami online shopban nézegetnék cipőket, meg mellé társul, hogy az a csaj minimum 10 másik matchel is chattel és full személytelen az egész. Meg amúgy is azért odamenni és személyesen elhívni még mindig több bátorságot igényel mint huzogatni jobbra balra képeket.. Régen is igy ismerkedtek az emberek, ha nagyapám anno nem megy oda nagymamámhoz azzal, hogy “bocsi szia elkisérhetlek” valszég én sem lennék most itt…

márc. 17. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"természetesebb egy lányhoz odamenni akit csak látásból ismersz"


Neked mit takar az, hogy látásból ismered?

márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer olvastam, hogy 100 utcán leszólításból lesz 7 randi átlagosan. Volt akik felmérték ugyanis. Szóval ha valaki napi 10 nőt leszólít, akkor kétnaponta tud randizni valakivel. Ami azért sokkal jobb arány, mint a Tinder és már láttátok élőben is egymást, szóval ennyivel még jobb helyzetben is vagy.


Nyilván 10 olyan nőhöz kell odamenni, akivel esélyes lehet. Tudni kell elviselni, hogy rengetegszer elutasítanak.


Amúgy ez még arra is jó, hogy valaki egyre magabiztosabb legyen. Minnél többször szólítasz le valakit annál jobb leszel benne.

márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minél többször utasitanak el, annál inkább azt látod hogy feleslegesen égetted be magad.


Ha van még pár szemforgató tuskó is, akkor a 10. próbálkozás előtt jóval korábban feladod

márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, fordított az eredmény, abból lesz a kevesebb akik visszautasítottak
márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!