Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő nem jár dolgozni,han...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem jár dolgozni,hanem a családi házat tartja rendben, meg a kinti dolgokat csinálja (fa hasogatás télen, akár fa kivágása fűrésszel,stb) attól még "elvárhatja", hogy a párja segítsen a ház körül? Vagy ilyen esetben a hölgynek csend van?

Figyelt kérdés
márc. 17. 19:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
18%
Én akkor sem tennék egy fűszálat sem keresztbe ha háziasszonyként dekkolnék otthon. Ilyen nem volt sose és nem is lesz (babázást ne vegyük ide, két gyerekem van, de amellett sem vágnék fát meg füvet), de ha lenne akkor is csak a belsőt tartanám rendben, a kinti munkákat csinálja akinek két anyja van, vagy a pasi, vagy pénzért valaki, de hogy én nem az fix.
márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Emberek vagyunk,különbözünk, ez így van rendjén. Van akinek a Pista bácsi,van akinek a Juliska néni.
márc. 17. 20:20
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi van a Pista bácsival meg a Juliska nénivel, kifejtenéd mert nem értem?
márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Igen,kifejtem.Nos ezt akkor szokták mondani,ha valaki különbözik a másiktól.Lehet,hogy Neked Pista bácsi tetszik valamiért, nekem meg Juliska néni, vagy épp fordítva. Ez felénk egy olyan szólás,mondás arra,hogy mindenkinek más az ízlése. Tehát esetemben én megcsinálom a fával való munkát is,más nő meg azt mondaná,hogy biztos nem csinálja.
márc. 17. 20:24
 25/37 anonim ***** válasza:
21%

Végül is, mindenki maga dönti el, hogy mivel teszi magát tönkre. 🤷🏼‍♀️


Én biztos nem fogok belegebedni a férfi munkákba. Sérvet sem akarok kapni. És tudom miről beszélek, családban van rá példa.

márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Igen,ezt mindenki maga érzi,ahogy mondod kedves utolsó.
márc. 17. 20:26
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Erdélyi vagy, vagy milyen faluban szokták még így kihasználni a nőket? Mit csinál a párod?
márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
De kérdező, ha te ilyen kis cselédtípus vagy, akkor miért írtál ide ki kérdést? Csináld csöndben a dolgod ami szerinted is az. Vagy csak provokálunk-trollkodunk ezzel a butasággal?
márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Elvárhatja, hogy a nehéz fizikai munkákat férfi végezze. Én nem is tudnék férfiként nézni az olyanra, aki ezt velem csináltatja. Az valószínűleg engem sem tekint nőnek, inkább valami öszvérnek.🙄
márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
48%
Egy nő vágja a fát fűrésszel? Az szép
márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!