Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom cigire költi a maradék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom cigire költi a maradék pénzünket, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elég szűkösen vagyunk most penzügyileg, ez abból áll már, hogy alig tudtunk enni. Előző héten is 3 napig úgy jártam munkába, hogy kaja nelkül csak akkor ettem egy keveset mikor haza értem.

És még messze van a fizetés.


Párom viszont továbbra sem áll le a cigizéssel, vagyis nem is kéne én nem fogom rákenyszeríteni. De legalább beoszthatná, mert 2 naponta vesz cigit.


Már szoltam neki, hogy ez így nincs rendben... fogja már vissza magát, de hàt ő "jójó" "jólvannabocsánat"



márc. 18. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Gondold át...ha valakivel nem vagy előrébb, akkor minek? Csak koloncnak, legyen kire főzzél, mossál, legyen aki idegesítsen?
márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Mind a ketten dolgoztok?

Hogy a fenébe lehet eljutni oda, hogy a hónap jóformán közepén ne legyen pénzetek olyan szinten, hogy vegyetek kaját?


Nem tudtok kölcsön kérni 15-20.000 Ft? Esetleg munkahelyen előleg?

Tudom az nem nagy összeg, de ha okosan vásárolsz be akkor 1,5-2 hét kihúzható vele.

márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos hogy kidobnám, ez rohadtul nem állapot
márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

A cigi nem olyan dolog, hogy csak úgy lerakod, mert épp kevés a pénz, de nyilván ezt nem érti, aki nem cigizik.

De elmondom, hogy működik ilyenkor az ember agya, nagyon egyszerűen, a cigi sokkal jobban megdobja a dopaminszinted, mint a kaja, így prioritást élvez, ha nincs cigid és korog a gyomrod, akkor is előbb veszel cigit, mint kaját, ennyi. Nem egy tudatos döntés, de egy függő agya nem úgy működik, mint egy nem függőé.

Természetesen ezt nem kell elfogadni, lehet nyugodtan szakítani, csak gondoltam jelzem, hogy ez nem úgy megy, hogy ja hát akkor fogja vissza a cigizést és kész, ha így működnének a függőségek, senki nem épülne le tőlük :D Pont ugyanolyan, mint bármelyik drog, csak kevésbé látványos a probléma.

márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos a cigi az valóban egy olyan függőség ahol az ember inkább éhenhal minthogy ne szívja. Es ha ideges, ha összecsapnak felette a hullámok, csak mégjobban kívánja. Ezert van az, hogyha megnézed a legszegényebbeket, a ruháik szakadtak, kopottak, a házuk kb összedől, de a cigi mindig a szájukban, meg sokszor a pia a kezükben.


Én nem tudnék ezzel együtt élni, mondjuk alapból egy dohányossal se,de itt nem az a lényeg.

Te tudod mi az oka hogy igy megcsusztatok, de ha mindig rezeg a léc, akkor gondolj bele mi lesz ha gyereketek lesz? Simán elszívja majd előle az étel árát...

márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Ujratervezes kene ide, de nelkule, hogy ne rantson magaval.
márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Hú ez rettentő felelőtlen. Párommal mindketten dohányzunk, de eszünkbe sem jutna kaja helyett cigit venni. Nagyon komolyan beszélgess el vele, mert ez így nem fentartható.
márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38%
A párod egy 12 éves kisgyerek? Mert kb ennyi idős korig lenne elfogadható hasonló szintű önfegyelem. Lehet függőségre fogni, de az hogy életösztön sincs benne hogy enni kéne, csak a cigi, sőt te is nyugodtan halj éhen leszarja... Nem hogy nem tisztel, konkrétan utál téged. Hát én páros lábbal rúgnám ki.
márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Veradas es verplazmaadas ha nagyvarosban laktok.
márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!