Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznátok vele?

Figyelt kérdés
Jó egzisztenciával rendelkező férfiként együttélnétek olyan nővel aki munkanélküli,mentális problémákkal küzd? Azért mert rossz élete volt. Mivel nehéz az ismerkedés a nő jól néz ki és ápolt.
márc. 21. 12:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%
Nem…
márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Agybajossal sosem kezdünk, tapasztalat.


N

márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném hogy kedves, nem bántalmazó csak depressziós. Hosszú ideje ő a legszebb akivel beszéltem.
márc. 21. 12:57
 4/35 anonim ***** válasza:
28%
Jaj tipikus pasi, elég ha szép a csaj, nem gond, ha idegbeteg, sérült, kattos, problémás. Figyi, meg is érdemled az ilyet🤣
márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Figyelj nem sokat ér ha valaki dolgozik de egyébként nem tetszik ez tény.
márc. 21. 13:00
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Jaaaa hát a promóba kedvesek szoktak lenni.
márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam eddig,hogy megérdemli az esélyt mert sok rossz történt vele, már segítséget is szerettem volna szerezni neki. Tényleg soha egy rossz szóval nem bánt senkit,kedves,megértő.
márc. 21. 13:05
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
Én igen. A depressziója az el fog múlni.
márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
10%
Aki összejön mentális beteggel, az maga sem százas. Mivel mentálisan és lelkileg egészséges ember menekülne az ilyenektől.
márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 gergelice16 ***** válasza:
84%
Ezt neked kell tudnod. Mentális sérültekkel is le lehet élni egy boldog életet, de fel kell készülnöd, hogy nem lesz egyszerű. Hagyj magadnak időt, hogy megismerd őt, és ha úgy érzed, ezt be tudod vállalni a közös életetekért, tedd meg!
márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!