Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a nyilvános csókról? család előtt, már máshol írták, hogy primitív vagyok és illetlenség, szerintem nem.

Figyelt kérdés
márc. 22. 11:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Tinikoromban csináltam ilyet utoljára. Felnőttként kellemetlennek érezném.
márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs baj vele, ha pl egy parkban teszitek valami olyan helyen ahol nincs a közvetlen környezetetekben senki sem.


Most értitek, az kit zavar, ha tőletek 20-30 méterre egy padon egy pár összebújik vagy épp csókolóznak?


Buszon, meg úgy nyilvánosan, hogy közvetlen mások mellett csinálni szerintem nem illő.

márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor csinálom, ha kettesben vagyunk. Arcra puszi, ölelés az oké, de nem szeretek mások előtt smárolni. Az már nekem majdnem szex. Általában zavarba is hozza a körülöttünk lévő embereket. Én sem szeretem, amikor egy baráti társaságban smárolnak előttünk, mi meg csendben várjuk, hogy mikor fejezik már be, mert annyira látványos, hogy nem tudsz másra figyelni.
márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

1# Elfogadom a véleményedet, mert fel tettem ezt a kérdést, de nem tartom kellemetlenek, ha

ha nem nyelves, de nem is szájra puszi, ja meg nem nyálas és felnőttként írom.

márc. 22. 11:34
 5/37 A kérdező kommentje:
Mindenki véleményét elfogadom, de szerintem ez nekem közel sem olyan mint a szex,mert csókból, nem mindig van és nekem a szex az intim ezért nem szeretem, ha hozzánk jönnek, vagy nekünk kell menni mert zavarba jönnek mármint a csóktól
márc. 22. 11:41
 6/37 anonim ***** válasza:
17%
Én ilyeneken sosem gondolkodtam, hogy mit gondol erről a környezetem, ha nekem/nekünk jól esik. Nem a farkamat előkapva helikopterezem a Blaha közepén...
márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Másnapos Sárkány ***** válasza:
69%
Nincs baj a nyilvános csókkal, de persze lehetnek esetek ahol nem szerencsés hosszú csókot váltani egymással. :D Írták itt a baráti társaságot, az tök jó példa. Vagy egy szűk családi körben töltött vacsoránál sem szerencsés percekig egymást nyalni-falni, de alapvetően semmi gond nincsen egy rövidebb csókkal bármilyen nyilvános helyen. Utcán ha ketten vagytok, akkor a hosszú csók sem gáz, akit ez zavar, ne nézzen oda. :D
márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Régebben sem zavart amikor nem volt párom, mármint zavart de nem azért zavart, mert undorítónak tartottam, vagy ilyesmi, hanem mert rossz érzés volt, hogy nem volt kivel a buszon, ültem pont és látta ahogy kint csókolóznak
márc. 22. 11:52
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de azért van egy határ. Szájrapuszi vagy egy csók belefér, na de ne tapizzuk már egymást, és csók közben sem kell a másik garatáig lenyomni a nyelvet nyilvános helyen.
márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

A szájra puszi, kézfogás nyugodtan, de anya, idegenek, gyerekek előtt se állnék le csókolózni nyelv bevonása nélkül nemhogy nyelvesen. Egyszerűen nem oda való, mindennek megvan a maga helye és ideje.

A párommal se kezdek el anyáról beszélgetni csók, szex közben ha kettesben vagyunk.

márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!