Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit csinál esténként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit csinál esténként?

Figyelt kérdés

Mindig családi házban laktam kb 2éve költöztem lakásba, de nem igazán tudom lekötni magam esténként.

Aki lakásban lakik mit tud csinálni esténként otthon?


márc. 22. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok:D
márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaját, szexelünk, filmet nézünk.
márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Mert házban mit csinálsz? :D Főleg télen. Oké, most tavasz van, lehet kertészkedni meg minden, de azért még viszonylag korán sötétedik, most már pl már lement a nap, és hűvös is van ilyenkor már, szóval érted. Mit csinálsz ilyenkor családi házban? :D Mert én pl családi házban élek, de perpill a gép előtt vagyok, és várom, hogy a férjem összeszedje a lelkierőt és vigye fürdetni a gyerekeinket. Ez lakásban is ugyanígy volt, tavaly ilyenkor még lakásban éltünk, és ugyanez volt a helyzet. De mielőtt gyerekeink születtek volna, ugyanebben a lakásban ilyenkor esténként:

- a hobbimmal foglalkoztam

- randiztunk a férjemmel

- filmeztem

- házimunkát intéztem (takarítás, főzés, whatever)

- olvastam

- elmentem futni

- bármi más, amit ki tudsz találni


Tekintve, hogy családi házban nőttem fel, felnőtt életem igen jelentős részét lakásban töltöttem, majd kb egy éve (nyáron lesz, de mellékes) költöztünk vissza a kertes házas életbe, nem igazán látom a különbséget az időtöltésben. Csinálsz, amit jól esik, a lakás legalább- ha ügyes és okos voltál- közel van midnenhez IS, így könnyebb kimozdulni, infrastruktúra, kultúra, akármi az arcodban van kb, szóval annyira nem érzem nehéznek megoldani az esti szórakoztatást még gyerekek nélkül sem. Gyerekekkel együtt persze mindig más a helyzet :D De még emlékszem azért, milyen volt nélkülük, és azért nem unatkoztam akkor sem, de ennek semmi köze ahhoz, hogy éppen hol laktam.

márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi, olvasás, sorozat, itt lógok, tanulok, ilyesmik.
márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kézműveskedek: varrás, festés, kötés, horgolás, papírfonás, stb.

Imádok olvasni.

Szeretek filmezni.

Sütök, főzök, kipróbálok valami újat.

Megcsinálom a körmöm, a hajam, pedikűr, arcpakolás, stb.

Átrendezek valamit. Például most húsvéti és tavaszi dekoráció van mindenhol, ezek egy részét én csináltam. Minden ünnephez és évszakhoz van egy nagy doboz dekorcuccom, összegyűlt az évek alatt. A pincében tárolom. A karácsonyi dekor két nagy doboz, plusz a műfenyők. 🙈

Nem ülök itthon minden nap, hétvégén csak aludni járok haza. Hétköznap délután és esténként szoktam bíbelődni. De mindig úgy érzem, hogy nincs elég időm mindenre. Nem tudom, hogy lehet unatkozni.

márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egyedülálló anya vagyok, hogy a gyerekre tudjak koncentrálni, vele foglalkozni suli után, én este főzök másnapra, pakolok, házimunkát csinálok, olvasok, filmezek, olyan rossz, hogy nincs kihez szólnom este 8 után.
márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt, a lakásban is kell főzni, mosogatni, teregetni, takarítani-én van, hogy ezeket este végzem el, mert akkor van rá idő.

Hétvégén film, rágcsa, kuckózás a nap végén.

márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Iszom, és dohányzom
márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Főzök vagy sütök, olvasok, zenét hallgatok, filmezek, sorozatozok, alszok. Nincs is időm mindenre és ráadásul van párom.


35/F

márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!