Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy felnőtt, házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy felnőtt, házas ember magányos?

Figyelt kérdés
Vagy aki ilyet érez házasként, az nem szereti a másikat őszintén?

márc. 22. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze
márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Vagy őt nem szeretik eléggé.
márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik a házassága akkor érzelmileg lehet magányos.
márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet. És? Ennyi a sztori?
márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy őt nem szereti a másik. Vagy kölcsönösen nem szeretik egymást.
márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden magyar ebben él boldogan. A hivatalos neve: társas magány.
márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim is így vannak sajnos.
márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
legtöbben így vannak. elképesztő mennyi ember képes döglődni ilyen házasságokban. "de nem válunk, mert a gyerek, meg a hitel, meg a közös vállalkozás stb." közben meg lenne érdeklődő, akivel az illető új életet kezdhetne, aki egyedül, magányosan csak a másikra vár, akit őszintén szeretne és így 3 boldogtalan emberből kijöhetne 2 boldog. De hát inkább maradnak, mert a megszokás, meg a mit szól majd a környezet, mi lesz a közös vagyonnal stb stb. Közben pedig már számolják, hogy mennyi van még a gyerek 18 éves koráig, mennyit kell még kibírni. Borzasztó tényleg. A házasság maga egy halálraítélt intézmény, és a gyerekvállalást nagyon nagyon át kéne gondolni sokaknak, nem kéne alapvetőnek, meg szükségszerűnek tekinteni, mert sajnos ez lesz belőle... hogy apuka, anyuka börtönben tengődik, mert szabadulni nem tud. És az egykori nagy szerelemből, az őszinte holtomiglan, holtodiglanból, csak kötelezettség lesz, meg fogakat összeszorított kínszenvedés. Vagyonközösség, szülőtársulat.
márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha már más tetszik meg neki akkor nem mondanam hogy szereti.
márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, hogy minden házasság erre van-e ítélve, esetleg már az elején rontottam el valamit, de az a probléma, hogy alapvetően annyira másfelé ment el az érdeklődési körünk, a hobbink, pl. ami engem érdekel, azt ő utálja, amit ő csinál, az meg nekem idegen.. sajnos írásban hűtlen is voltam hozzá, válás feltételeit megbeszéltük, én eközben ráírtam másra, ok nem szép.. de úgy éreztem vége, aztán most várunk 1 hónapot az aláírással, mert sok vita volt, meg ez is kiderült, de valahogy a boldogság hiányzik. Vagy erre van ítélve minden házasság? Ok voltak hibák, mint írtam..
márc. 23. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!