Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sugar baby vagyok. Viszonyítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebiebihal kérdése:

Sugar baby vagyok. Viszonyítási alaphoz kérdezném, hasonló nőtársaim, ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Támogatói kapcsolatom alakult ki egy férfival. (Viszonylag nem régen…) Az érdekelne, hogy akinek már volt ebben tapasztalata, vagy csinálta, az milyen feltételekkel és mekkora összegért? Tehát, hogy nézett ki a kapcsolat?


Kérlek tabu nélkül írjatok, és ne felszínesen (pl. ha szép vagy sokat kereshetsz vele stb.) mert ez nem segít, hiszem már benne vagyok a dologban. Kifejezetten az anyagi rész érdekel, és hogy hányszor találkoztatok, voltak-e programok, vagy csak szexuális együttlétek.


(Ha esetleg leírnád, hogy k*rva vagyok és ez prostitúció, igen, tisztában vagyok vele, úgyhogy felesleges beszólnod. :))



márc. 23. 18:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
22%
Ne szépítsük a dolgokat ilyen kifejezésekkel, hogy "sugar baby",mondd ki: "K.rva vagyok, csak nem több emberrel fekszem le, hanem egy embertől kérek több pénzt, az épen átlagos arcomért és a már-már bojler testemért." Na, hadd halljam, illetve olvassam!
márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
30%

30 tol kezdődik egy óra.

Ne légy szerény!

Vannak gazdag pasik.

Havi 1 millió meg se kottyan nekik.

márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%

21

Olvasd el még egyszer a kérdést szerintem. Na milyen volt pofára esni? 😂

márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
#21es. Szerintem a válaszod igen hasznosnak bizonyult, hogy tudatosuljon bennem ennél hülyébb már nem is lehetsz. Ha szemtől szemben állnál velem, erősen kétlem, hogy ezekkel a szavakkal fejezted volna ki magad. A kérdés magába foglalta a tényt, hogy szexuális szolgáltatást nyújtok egy férfinak pénzért cserébe. Na most hogyan tovább? Mit tudsz még beszólni?😊
márc. 27. 18:37
 25/36 anonim ***** válasza:
40%
Szia, a puncson meg vannak adva a havi támogatási bérsávok :D Ha jó nő vagy, 400 ezer felett kaphatsz heti 1-2 taliért. Ha nem vagy jó nő, akkor nyilván kevesebbet.
márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Én regisztráltam lányként a napokban. 2 nap alatt 200+ levelet kaptam.

Őrület mennyi pénzes pasi van Magyarországon!


Vagy inkább kamus :D

A legtöbb szerintem tök átlagos átlag bérből élő férfi, aki azzal próbál szeretőre vagy alkalmi kapcsolatokra szert tenni, hogy pénzesnek kamuzza magát ideig óráig.


Nem kevesen Prémium előfizetéssel (2.000 ft havonta... olcsóbb, mint bármelyik másik netes társkereső) lakásban fotózzák magukat, mögöttük egy lepukkant panel éves jövedelem megjelöléssel "100 millió felett"


Van jó néhány, aki feltesz egy Beckham kaliberű férfiről készült képet profilképnek :D


És van, aki mindent is ígér, csak találkozzatok, azonnal vedd fel viberre.. azonnal írj, mert ő annyira sok pénzt akar adni, most rögtön, minden problémád megoldódik, csak írj MOST!!



És akkor néhányan ha nem válaszolsz, további üzenetekkel bombáznak, hogy de miért nem írsz...

márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%
#26 tényleg sok a pénzes. Ügyvédek, cégvezetők stb, volt már nálam is mindenféle :D Amíg kifizetik azt, amit kérek, nekem aztán tökmindegy, hogy kamuznak vagy sem, de amúgy az öltözékük meg a kocsijuk is drága szokott lenni, szóval nekem nem tűnnek kamunak. Ja az meg engem is idegesít, hogy csomóan egyből át akarnak menni Viberre, mondom ember ez nem véletlenül egy anonim oldal…
márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Mondtam már neked, egy nő nem használ olyan kifejezést, hogy "nőtársaim"🤦😂.
márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
#27 puncson nagyon nehéz kifogni intelligens és gazdag férfiakat. Személy szerint nekem nem elég ha valaki csak fizet. Azt akarom, hogy egy értelmes emberrel legyek, ne egy idiótával csak a pénze miatt. A személye és az elvei is számítanak…
márc. 28. 21:20
 30/36 A kérdező kommentje:

#28

Szerintem teljesen mindegy milyen kifejezést használtam, vagy, hogy már elavult. Nem szóltál érdemileg hozzá a témához és csak a hülyeséget hajtod. Nem hallottam még olyan férfiról aki ilyen kérdéseket írna ki, hogy erre verje, úgyhogy nem értem miért vonod kétségbe a nememet.

márc. 28. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!