Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a másik nem fogadja el, ha valami nem megy nekem vagy nem akarom és továbbra is elvárja illetve erőlteti?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk mi párkapcsolatban illetve más személyek is ezt teszik folyton velem..

de vannak érzések, kötődés és kölcsönösen adunk valamit a másiknak amiről úgy véljük, hogy jó :)


Örülök neki, hogy számíthatok rá mindig! de azért alakult köztünk ami, mert segítségre volt szükségem és végülis ő lett a hős, az én segítőm :D


De a kommunikáció nem az igazi, mert mindig a kötelességeimre emlékeztet és elvárja hogy "szakadjak" bele a törtetésbe, miközben nem megy annyira és nem is szeretném igazán.. csak alap az életben :)



márc. 24. 17:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#4 Nem várnám most el,ha nem ígérte volna meg.. elkezdtünk beszélgetni és felajánlotta, hogy segíteni fog ebben 😇

(de nem "kényem kedvem" szerint, hanem arról van szó, hogy ő azt hiszi, hogy segít most is, de nem.. mert önfejű és nem tudom vele közölni, hogy mi segítene :/)


Azt erőlteti, hogy csináljam azt amit tanácsolt.. és nem mellettem van hanem azokkal akik indokolatlan kihívások elé állítanak...

márc. 24. 18:17
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel hogy buta vagy, nem tudod elvégezni, nem tudsz levizsgázni, illetve amiben hisz arra te nem vagy képes. Habár úgyis látni fogja idővel magátol is. ne reménykedjen. Es ez nem az ő hibája. Ne vegye magára. Engedje el. Nem rajta múlt.
márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Szóval nem vagy képes ellátni a feladataid és rá meg a többire fogod. :DDD
márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Lehet nem mindenki érti meg,de nekem ő a "menedék" :D

Otthon sose támogattak - és bár online találtam barátokat, akik azt mondják, amit hallani szeretnék - ő az aki tényleg velem van.. bár részben az ösztönei vezetik 🥺 mindig szexelni akar

márc. 24. 18:20
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek külön és csináld meg egyedül amit kell, ne más pátyolgatására, tutojgatására várj.
márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13 Igen! Nem tudom ellátni, ezért megakadtam.. és jött ő és segített benne :D nem vártam el semmit


Ezért ragaszkodom hozzá, pedig amúgy nem érzem jól magam vele..

márc. 24. 18:22
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem kihasználni akarom, de végre boldogulok valahogy mióta velem van!
márc. 24. 18:22
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez kihasználás kérdező!
márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznalod akárhogy szepíted.

Ahol/ akivel nem érzem jól magam, ott nem maradok.

márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, miről beszélünk. Fogalmazz már pontosan. Mi az konkrétan, amit nem akarsz / "tudsz" megcsinálni? Leadni egy nyomorult önéltrajzot valahova vagy űrkutatónak jelentkezni egy db érettségivel? Nagyon nem mindegy. Mert van az az eset, amikor olyasmi miatt ekéznek, ami nem fontos, meg olyan, amit felnőtt embernek, ha felnőttesdit akar játszani, és nem akar gyámság alá kerülni, akkor meg KELL csinálnia.
márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!