Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a párotoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak ha ért már szexuális erőszak?

Figyelt kérdés
Tehát olyan dolog történt veled amit te nem akartál. Mennyi idő után beszélnél róla?
ápr. 1. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem elmondták az elején
ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Azután mondanám el, hogy megbízhatónak tartanám, vagyis azt a részt az életemből, hogy elmondjam ki kéne, hogy érdemelje az én szemléletem szerint.
ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ. Ha nagyon erősen hat még a mai napig az életemre ez az esemény, akkor mielőbb elmondanám. Hogy tudjon róla és aszerint bánjon velem, úgy álljon a dolgokhoz. Kb mikor kialakul már egy bizonyos bizalmi szint, de még nem volt szex.

Ha már túl vagyok rajta, akkor alkalomadtán, ha pl szóba jön hasonló story. Vagy talán direkt szóba hoznám, ha fontosnak tartanám, hogy tudja. Ha túl is vagyok rajta, attól még az életem része volt, hozzátett a személyiségemhez ez is, inkább elmondanám valamikor még a kapcsolat elején.

ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmondanám, de csak akkor, ha már megvan a bizalom.
ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül. Tudnia kell, ha valami esetleg emiatt taszít, vagy félek valamitől, nem esik jól. Nem kell, hogy elkezdjen kombinálni, mi lehet a baj és esetleg magára vegye.
ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha kérdezi igen. Ha nem akkor nem.
ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem idáig mindenki elmondta, akinek volt valami már a kapcsolat elején. Persze maguktól, sosem faggatóztam.
ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a jelenleginek... nem első randik egyikén, hanem olyan 1.5-2 hónap után (ugyanaz alatt a beszélgetés alatt ő is megtette).
ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmondtam. Ráadásul ez nálunk úgy volt, hogy mások hatására szakadt meg a kapcsolatunk és belementem egy rossz kalandba. Már benne voltunk, amikor nem volt jó és kérésemre sem hagyta abba. Nagyon régen egyszer megvédtem magamat valakitől, de itt nem tudtam. Semmi nem volt a közelemben a galériáján, amit hozzá vághattam volna. Amikor összejöttünk újra, nem működött a szex. Elmondtam, hogy talán miattam. Szerencsére csak 2 hétig tartott, hogy jó legyen és minden traumán túltettük magunkat.
ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!