Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel össze vesztünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel össze vesztünk. Nekem kéne bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Röviden szegény családból származik és nemrégiben költöztek új albérletbe amit anyagilag megtámogattam.

Lényegében ezt egyszer felhánytorgattam (gondolom ezt nem kellett volna).

Ez azért lényeges mert költözéskor a tesójával kaptak össze ami igazából nem lett megbeszélve csak le csitultak az indulatok.

Ezt követően talán 1-2 napra rá tőlem azt kérte hogy a netet ne köttesük be, a tesójának ne segítsek abban ha pl valahová elakarna menni kocsival, az anyjának meg ne adjak pénzt.

Igen elég sokat segítettem nekik de most nem is ez a lényeg mert volt miből de én megkedveltem a családját és fáj hogy ezt kérte.

Sajnos nem foglalkoztam vele és a netet már lebeszéltem a telekom-al és erre azt mondta hogy soha semmit nem fog nekem elmondani őszintén.

Volt időm gondolkodni aztán Messengeren fakadtam ki neki aminek a végén csak annyit kérdeztem hogy egyáltalán szeret e. Nehéz lenne leírni? És erre már nem is válaszolt.

Szerintem ha én írok rá akkor az pitizés pedig szeretem és hiányzik.

Azon gondolkodom hogy lehet hogy ennyi volt.



ápr. 1. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Megkért, hogy ne avatkozz be ilyen szinten az életükbe!


Ne köttesd be a netet, ne adj pénzt az anyjának.


Ezzel lekötelezted, amit ő nem akart.


Most majd fizetheti ő a Telekomot!


Hány murva nagyot segítettél neki, csak gratulálni lehet.


Unintelligens húzás volt. Visszaéltél a bizalmával. Én sem állnék szóba veled.

ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Le se tudja mondani a netet, ha 2 évet aláírtál.


Hát nagyon elhajtanálak a fenébe én is.

ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Lényegében ezt egyszer felhánytorgattam (gondolom ezt nem kellett volna)"


Leírnád őszintén, hogy konkrétan mit mondtál neki, és milyen helyzetben?

ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

“amit anyagilag megtámogattam.

Lényegében ezt egyszer felhánytorgattam ”


Bunkó módon meg is aláztad!


Minden erőmmel azon lennék, hogy összegyűjtsem, visszaadjam.


És akkor lássalak, mikor a hátam közepét.

ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A net az én nevem van. 2 év hűséggel.

Én fizetem.

ápr. 1. 22:03
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Saját akaratodból segítettél, ezt nem illik felhánytorgatni. VISZONT neki se illik megmondani neked, hogy mit csinálj a családtagjaival, mármint, hogy ne segíts nekik csak azért, mert összekapott velük.

Nekem úgy tűnik, hogy nagyon rosszindulatú lány mellett vagy, akinek hogyha nem teljesülnek a kívánságai akkor hisztizik, nem szól hozzád és hasonlók ami egy manipulációs technika részéről, hogy bűntudatot keltsen benned egy elszólás miatt.

Helyedben meg gondolnám, hogy egyáltalán vele maradjak-e.

A Telekom pedig a minimum ha eddig egy centet nem fizetett neked vissza. Majd most visszafizeti ilyen módon a családjával együtt.

ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
A te neveden van? Neked nincs eszed! Kihasznál(nak) anyagilag. Nem veszed észre?
ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

6-os nekem is ez jár a fejembe hogy rosszindulatú és igen nem kellett volna felhánytorgatni a dolgot csak elkapott a harci ideg. Meg hát mit mondjak szerintem nem volt rá precedens hogy én parancsoltam volna neki bármit is és ezért érzem úgy hogy több tiszteletet érdemelnék. Persze ez is ego ugye?

7-es azt hiszem igazad van. Eddig nem vágott földhöz de ha nem kér bocsánatot az albérletet nem tudom hogyan fogják fizetni.

ápr. 1. 22:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A 3. hozzászólásban feltett kérdés felett csak véletlenül siklottál el, vagy nem szeretnél rá válaszolni?
ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Mégcsak nem is neki kell fizetni a szolgáltatást és mégis ő haragszik rád. Visszaadta már azt a pénzt amit te adtál neki? Legalább megemlítette, hogy vissza fogja fizetni? Vagy természetes számára, hogy adsz neki és bármikor ugrasz mint egy kutya a parancsainak? Ha így van, vagy hasonlóképpen szabadulj meg a hálátlan és lehúzós, mihaszna féregtől akit barátnődként nevezel és legyen az exed örökre.
ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!