Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha megkeresne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha megkeresne valaki aki 8 éve megszakította veled a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Itt beszéltünk elég sokáig. Én léptem le. 16 voltam, ő 26. NEM akarok vele összejönni, de beszélni igen. Igazából pont azért mert ugyanolyan vagyok/lettem mint ő.


Tényleg nem akarok az illetőtől semmit! Nem is vonzódok a férfiakhoz, az állandó figyelme miatt "szerettem"


Ha esetleg itt vagy. Ezt küldted annó és mondtam is, mennyire szerettem a zenét

[link]



ápr. 3. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valaszolnek neki.
ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, van valaki, akit 8 éve lekoptattál, de már akkor is csak egotuningnak kellett a figyelme miatt.

Én udvariasan elhajtanálak.

ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te "léptél le" ezért nem hinném hogy a másik fél örülne a megkeresésnek. Más az ha megbeszélik a felek hogy nem írnak, de bármikor keresheti egyik a másikat (mert ebben egyeznek meg). De nálatok nem ez történt. Nem szép dolog elővenni valakit és csak akkor használni amikor éppen nincs jobb. Igaz ez bármilyen emberi kapcsolatra (barátság, párkapcsolat, rokoni kapcsolat, munkatárs). Az emberek nem használati tárgyak, hanem érző lények.
ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
errzelmi szemetes kosar sennki sem akar lenni ..
ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne egy ilyen ember soha többet. 8 év után se, 80 év után se. Egyszer már kihasználtad, persze megpróbálhatod még egyszer kihasználni ha vagy elég pofátlan hozzá, de ha van egy kis esze akkor nem fogsz sikerrel járni.
ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
8 év után valószínüleg már hidegen hagyna, lehet nem is válaszolnék.
ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Párom 2014-ben eltűnt, távolban lakott, 2019-ben felbukkant, közelben lakott, összejöttünk, óriási válságokat éltünk meg, végül együtt élünk egyre nagyobb boldogságban. Nem gondolom, hogy ehhez ilyen negatívan kéne hozzáállni. Kivétel, ha tényleg csak egósimogatás lenne!


35/F

ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdekelne egy ilyen ember.
ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor valószínűleg ő sem fogadna jól. Egyébként valós pszichopata. Hónapokig beszélgettünk, reggeltől estig. Mindent tudott rólam és ő is elég sok dologba beavatott. Aztán elkezdtem eléggé tartani tőle (16 voltam!) és felnőtt segítségét kértem hogy ott merjem hagyni.

Most 24 vagyok, szintén igen sanszos hogy pszichopata. Majdnem 4 éves kapcsolatom ment rá. Most esett le hogy sok mindent ő akkor miért mondott úgy, ahogy. Egyet is értek vele, mert ugyanazokon megyek át. És hogy miért értettük meg annyira jól egymást, annak ellenére hogy a vonzalom részemről nem volt valódi.

ápr. 4. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ignorálnám. Van egy srác akivel kb 8 éve nem beszélek, le is tiltottam mindenhol. Néha (szerencsére ritkán, 2-3 évente) írogat az ismerősei profiljáról, nem reagálok.
ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!