Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség nagyon magam alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség nagyon magam alatt vagyok még szűz vagyok 21 évesen, még soha nem volt barátnőm, félénk és introvertált srác vagyok hogy szerezhetnék végre barátnőt? : (

Figyelt kérdés

ápr. 3. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Szedd össze magad és kezd él i az életed. Hidd el nem olyan fontos mások véleménye, hogy e miatt ne menj ki.

Kétpem, hogy bárki ilyeneket gondolna rólad."


rendben, tegyük fel hogy ennek a 3 mondatnak a hatására kimegyek és tele vagyok önbizalommal. már csak azt nem tudom hogy hova menjek és hogy kommunikáljak másokkal

ápr. 3. 17:16
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Hogy akarsz így barátnőt?
ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Hogy akarsz így barátnőt?"


ha tudnám nem írtam volna ki a kérdést okoska

ápr. 3. 17:25
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Mentális beteg vagy, kérdező. Pszichoterápiára kéne menned először, hogy kigyógyulj a fóbiá(i)dból. Minden mást csak ez után érdemes elkezdeni.
ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj ki az emberek közé pl.az utcára, és figyelj -ne feltűnóen!- másokat. Tanulj viselkedni azoktól, akik szimpatikusak. Egyelőre csak nézelődj, ismerkedni később is ráérsz, ha már nem "rinyálsz" ennyire, és lesz némi fogalmad, hogy kezdj hozzá. Ha valaki megszólít, légy udvarias, nyitott akár egy kis beszélgetésre is, ne feszengj, csak lazán!
ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez szociális fóbia szerintem, azt kellene első körben kezeltetni.
ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!