Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak neki?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik, és régebben úgy láttam hogy én is tetszem neki. mikor látott akkor mosolygott, és láttam a szemében hogy szerintem tetszem neki. de akkor nem próbáltam meg írni neki több dolog miatt is. amikor bekövettem instagramon visszakövetett, de elég sokat követ, ezért nem garancia hogy tetszem is neki. nem olyan fajta vagyok hogy valami "csajozós" dumával írkáljak rá valakire, vagy szia mizuval. egy lánynak írtam eddig, neki azt hogy téged láthattalak e ezen a településen ahol lakom mert nem idevalósi, és bíztam benne hogy kialakul egy beszélgetés, és így is lett. de neki nyilván nem tudok ezzel. és félek attól is hogy beégek, mert sűrűn bejárok abba a boltba ahol dolgozik, és ha nem úgy sül el a dolog akkor kicsit kellemetlen lenne utána bemenni. nem tudom hogy a boltban hogy tudnék vele elkezdeni beszélgetni, mert nem is úgy néz rám mint régen, és csak kiszolgál és ennyi.
ápr. 4. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!