Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy távolabbi kollégával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távolabbi kollégával mindig összeakad a tekintetű nem, van hogy észreveszem, hogy néz. Miért nem közeledik?

Figyelt kérdés
A címben adott a kérdés. Nem mondom, hogy én annyira egyértelmű jeleket küldök felé, sőt. Engedjem el? De folyton ezen gondolkozom.

ápr. 4. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
tekintetünk*
ápr. 4. 21:02
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Hát, tudod... ha nem volt már legalább 75 ilyen kérdés...

de rendben. Lehet, hogy túl nehéz lenne visszakeresned, akár 3 percig is eltartana, meg dolgoztatni kellene legalább 3 agysejted. Isten ments!


Szóval, a kérdés az, hogy TE szeretnél tőle valamit?

Mert akkor bizony neked kell közeledned!

Például kinyitni a szép kis szádat, és odavakkantani neki valami barátságos invitálást a céges büfébe. Ott vegyél neki egy sütit, ebből talán már ért.

ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nemtom, én nem kezdenék egy olyan emberrel, aki felnőtt létére a Gy.k.-ra ír ki olyan témájú kérdéseket, amin iskolás tinik szoktak agyalni.
ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor javaslom nyomozd vissza egy anonim oldalon, hogy van-e itt ilyen bárkid. :D Egyébként te is csak rákattintottál a kérdésre, úgyhogy annyira különbnek ne hidd magad!
ápr. 5. 01:11
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Küldj felé jeleket. Ha ennek ellenére se kezdeményez, akkor hagyd inkább. Én régen kezdeményeztem így férfinél, nem lett jó vége, mrt kb úgy jött le, hogy én futottam utána.
ápr. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Adj még jelet, sőt, hívd el. A mostani kapcsolatomban én kezdeményeztem, és nagyon jól jött ki :-)

40/N

ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben te is feldobhatod a lasztit magasra, hátha lecsapja...


,, Szia! Mi újság, lenne kedved inni valamit a büfében? "

ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja, hogy szabad vagy-e, ő foglalt, nem akar cégen belül ismerkedni, mert egyből kibeszélik, még köszönő viszonyba sem vagytok, nem akar tolakodó lenni, más csajokat is nézeget, hátha valamelyik magától oda sündörög. Persze lehet még ezer más oka, de inkább magaddal foglalkozz.

Hogy tudnád jobban jelezni, hogy megszólíthatna végre?

ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!