Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a jelenség, hogy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a jelenség, hogy idősebb nők (30-35) fiatal 16-20 éves tini srácokkal jönnek össze?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen sztorit hallok egészen közeli és távolabbi ismerősöktől is. Mi történik? A nők is egyre inkább átveszik ezt a végtelenül felszínes sémát, legyen sportos, magas, fiatal és vonzó, más szóba sem jöhet?
ápr. 4. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak itt hallottam erről az oldalon, máshol nem.
ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem gyakori.. altalaban ezek a csavok szorosek es szakaluk ami miatt idosebbnek neznek ki.
ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Április elsején már megkérdezted. Akkor azt hittem, ez csak valami hülye vicc. De most már tuti, hogy nem vagy normális. Baromi öreg vagyok, nagyon sok mindent láttam már. Középiskolában dolgozom, sok ezer embert ismerek, gyerekeket, szülőket. Még soha nem tapasztaltam ilyesmit. Soha.
ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Másik kérdéshez is írtam már, de nem gondolod, hogy az anyjukkal látod őket?
ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Most már minden nap ki fogod ezt írni, te beteg f.sz?
ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezdi…
ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

“A nők is egyre inkább átveszik ezt a végtelenül felszínes sémát, legyen sportos, magas, fiatal és vonzó, más szóba sem jöhet?”


Mert ezt csak a férfiaknak szabad vagy mi?

ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy ilyen párt ismerek, a nő 38 a srác 22.

4 éve vannak együtt, de ők már házasok.

De ez a nő mindig is fiatalabb srácokkal állt össze, nem tudom mit eszik rajtuk.

ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
#9 34 évesen egy 18 évessel összejönni…szeretném elérni, hogy ilyen szinten szarjak mindenki véleményére🤣 Szexelni én is szeretek ilyen idős srácokkal, de kapcsolatra felvállalni nem merném.
ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!