Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők (18-25 évesek) férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők (18-25 évesek) férfiaktól már elvárják a teljes test szőrtelenítését?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 12:42
A kérdező szavazást indított:
igen mindenhol legyen szőrtelen
csak hónalj plusz intim terület
hónalj és lábak plusz intim terület
csak mellkas
egyéb
ne borotválja sehol
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Idősebb vagyok és a hónapj plusz intim terület már vagy 10 éve alap, hogy szőrtelen legyen a többségnél, mindig kevesebben voltak, akiket ez nem zavart. A mellkas kb 50-50, a lábat meg csak az úszók borotválják.
ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
A lábán maradhat, a többi alap.
ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl mindegy, intim részt tartsa karban hogy ne gondozatlan bozót legyen, a többi ahogy neki jólesik.
ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyedül a háton zavar a szőr, sehol máshol. Intim területen sem, csak akkor nincs orál, de ennyi.
ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Bár én kicsit idősebb vagyok, 27, de a hónalj-intim terület minden IGÉNYES huszon-harmincéves pasinál alap (igénytelen pasikról nem tudok nyilatkozni), sokan a mellkasukat is borotválják. Lábat nem szokták, az nem is zavar. Szerintem fiatal lányoknál többségében ez a szint el is várt.


Egyetlen egy férfival voltam, aki sehol nem borotvált, engem a hányinger kerülgetett a szőrös nemi szervétővel, vele csak pénzért voltam és ő negyven feletti.

ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nem vagyok férfi, nem >várhatom el<, de jó lenne, ha elterjedne a minél kevesebb szőr. Nekem nem nagyon van gusztusom a szőrhöz. A sajátom is zavar, másé is. Tényleg jobb lenne macskával élni, azon oké.
ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

"engem a hányinger kerülgetett a szőrös nemi szervétővel, vele csak pénzért voltam"

XD

Grat, szerintem megérdemelted

ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jézus, dehogy:D


Nekem speciel annyi a preferenciám, hogy a hónalja ne legyen szőrös, intim tájékon meg elég ha rövidebb/nem egy őserdő.


Az arcszőrzet tetszik ha valakinek pl.: szépen megnő a borostája, ha nem akkor meg legyen sima.


A nagyon dzsungel nem tetszik a pasikon (hátszőr pl.: nem jön be), de ennyi. De nehogymár egy pasi szőrtelenebb legyen nálam:DD

ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Én azt szeretem ha mindenhol csupasz a pasi. Persze nem kizáró ok itt-ott egy kis karbantartott szőr, de ha a kedvemért nullára lecsupaszítja magát azt meghálálom neki. Sokkal szexibb egy férfi test is, ha nem borítja szőr. :)
ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten zavar, ha egy férfinak csupasz a hónalja vagy a lába, szerintem nagyon nem férfias. Szóval itt mindenképp legyen rajta szőr. Intim részen, mellkason nem zavar az sem ha van és az sem, ha nincs.


25N

ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!