Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy lehetetlen társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Átlagos nő vagyok. Átlagos férfiakkal ismerkedem. Beszélgetünk egy ideig a találkozást nem erőltetem, csak ha a férfi hozza fel és mégis eltűnnek. Mindig olyan férfiakkal beszélgetek akivel jól kijövünk, megbeszéljük, hogy komoly kapcsolatot szeretnénk. Egyszer csak nem írnak messengeren.
ápr. 5. 17:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

Tehát aki rögtön elhív, azt ezek szerint visszautasítod?

Előbb levelezni akarsz vele hetekig, hónapokig? Jól értem?

ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Volt akinek írtam egy-két hétre gondoltam. A társkeresésnek is vannak veszélyei nem biztonságos egyből randizni.
ápr. 5. 19:21
 23/25 anonim ***** válasza:
12%

Ha vidéki vagy, megértelek. De nagyvárosba nem fog senki megtámadni.


Az 1-2 hét nem sok. De vannak férfiak, akiknek ehhez is komoly türelem kell. És itt nem feltétlenül arról van szó, hogy azonnal meg akarnak fektetni.

Egy átlag férfinek a levelezés, ha hosszú ideig kell csinálni, igazi kínszenvedés.

ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

Hetekig, hónapokig beszélgetni!? Hát én már előbb lelécelnék...ha ennyi ideig nem lehet mit kezdeni a másik féllel, akk annak a dolognak konyec.

Szóval, sztem, egyszerűen tovább állnak, mert....

ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Keress rá a facen Mikes Kelemenre
ápr. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!