Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez esetben jogos a szünet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben jogos a szünet?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem a párom, mert elhanyagoltam az utóbbi időbe, nem kedveskedtem annyit stb. Azóta én próbálkoztam visszaszerezni, bebizonyítani, hogy tényleg szeretem. Jelenleg ott vagyunk, hogy nem tud dönteni az esze és a szíve között, érdemes e megint folytatni. Ez esetben még időt kér, egyébként beszélünk mindennap. Meg sokat sír, de próbálok neki segíteni, kaját viszek neki meg ilyenek, virágot. Csak annyira távol vagyunk egymástól, mármint párkapcsolatilag. Szerintetek jogos ez? Azt mondja, hogy sok idő míg a bizalom felépül benne újra, csak közbe én is szenvedek így, de tudom, hogy én hibáztam így vállalom.

ápr. 6. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ez is egy döglött kapcsolat.
ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos az idődet kamuval húzni.
ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmat nem lehet egy fel kapcsolatban felépíteni. Nem kellett volna ehhez szünetet kérni, ha meg akarta volna próbálni, nem kert volna szünetet. Most csak élvezi, hogy futsz utána de már nem akar tőled semmit.
ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel, ez döglött helyzet. Akarja vagy nem akarja, ebből így nem is lesz bizalom, szerintem hülyít.


35/F

ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!